Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý

Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý - Anna Böhmová | Dcparkrx.org

...orožcem může být každý Přidat komentář ... Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý - Böhm ... ... . Ola-la. 07. března. Vtipne, mile, zabavne. Cetla jsem dcerce (7 roku) a cely pribeh ji nadchl. ... Kniha Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý je v. Přečtených: 7x: Čtenářské výzvě ... Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý Autor: Böhmová, Anna Nakladatel: Fragment EAN: EK267718 ISBN: Originál: Emmi & Einschwein - Einhorn kann jeder Překlad: Valentová, Martina Popis: Elektronická kniha, 200 stran, bez zabezpečení DRM, 7,4 MB ePUB, 11,1 MB Mobi, 9,0 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý. ... Verča se těší na půvabného a jemné ... Kniha: Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý ... ... . ... Verča se těší na půvabného a jemného jednorožce, ale v den jejích narozenin k ní kouzelnou mlhou přihopká prasorožec! Proč je svět tak nespravedlivý a nadělil jí tohle růžové cosi? Vždyť celá škola ví, že si přála jednorožce! Verča se těší na půvabného a jemného jednorožce, ale v den jejích narozenin k ní kouzelnou mlhou přihopká prasorožec! ... Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý; Listování. Verča a prasorožec...

INFORMACE

AUTOR
Anna Böhmová
DIMENZE
12,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý.pdf

POPIS

Prasátko s rohem a se srdcem na správném místě!V Šotkově dostává každé dítě k desátým narozeninám kouzelného tvora. Verča se těší na půvabného a jemného jednorožce, ale v den jejích narozenin k ní kouzelnou mlhou přihopká prasorožec! Proč je svět tak nespravedlivý a nadělil jí tohle růžové cosi? Vždyť celá škola ví, že si přála jednorožce! Verča však ještě netuší, že díky jedinečnému prasorožci pozná, že vzhled není to hlavní. Mnohem důležitější je dobrosrdečnost a opravdové přátelství.

Chcete si přečíst knihu?Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Böhmová. Číst Verča a prasorožec - Jednorožcem může být každý Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY