Zmizení Edwina Lindy

Zmizení Edwina Lindy - David Jan Žák | Dcparkrx.org

...Edwina Lindy. David Jan Žák. Četl(a) jsem ... Zmizení Edwina Lindy - David Jan Žák | Elektronická kniha ... ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy doručení ... Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí postav ... Zmizení Edwina Lindy | Albatros.cz ... . Brzo si uvědomí, že se jim musí postavit čelem a bojovat, stejně jako hrdinové... Malé divadlo Nahráli jsme pro vás audio knihu! Zmizení Edwina Lindy od Davida Jana Žáka. Každý večer si můžete užít jednu kapitolu. Vaše Malý! ️ Alternativy k Zmizení Edwina Lindy Dárková kolekce mluveného slova. 139,-Dobývání vesmíru. 229,-Egypťan Sinuhet. 299,-Zvítězit v boji o čistotu. 150,-Jusa Vid - Posel v bouři času. 290,-Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie. 199,- Zmizení Edwina Lindy (audiokniha pro děti) David Jan Žák. Tajemství Šumavy v ohrožení. První díl dobrodružné série Tromby. Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se ... Tajemství Šumavy se ocitá v ohrožení v prvním díle dobrodružné série Tromby spisovatele Davida Jana Žáka.Knížka nese podtitul Zmizení Edwina Lindy a vyšla v nakladatelství Albatros 25. března 2019. Černobílými ilustracemi s tajemnou atmosférou ji doplnil Jindra Čapek (ilustroval např. také knihy Zpíváme s pohádkou nebo Špalíček lidových písní). Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Zmizení Edwina Lindy od David Jan Žák. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí....

INFORMACE

AUTOR
David Jan Žák
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizení Edwina Lindy.pdf

POPIS

Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí postavit čelem a bojovat, stejně jako hrdinové jeho milovaných fantasy knížek. Spolu s kamarády se rozhodne ochránit tajemství, které mu zanechal otec: mapu Šumavy a záhadný zápisník, který by v rukou mocných proměnil šumavské hvozdy v kamennou poušť.

Chcete si přečíst knihu?Zmizení Edwina Lindy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jan Žák. Číst Zmizení Edwina Lindy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY