Svatý Václav: Jiný příběh

Svatý Václav: Jiný příběh - Miroslav Houška | Dcparkrx.org

...níci, e-shop je nadále plně v provozu ... Svatý Václav - Jiný příběh - Home | Facebook ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vyjde kniha SVATÝ VÁCLAV - JINÝ PŘÍBĚH Po smrti knížete Vratislava vládla jeho manželka Drahomíra. Když jejich syn Václav dospěl, odmítla mu předat moc. Vypukly boje, ve kterých prohrála a musela opustit zemi. Nový kníže nejprve vládl silou, a ... SVATÝ VÁCLAV - Jiný příběh ... . Nový kníže nejprve vládl silou, a dokonce potlačil několik pohanských povstání. Poté, Jsem moc rád, že se Svatý Václav-Jiný příběh líbí a (zatím) mám jen kladné ohlasy. Dovolím si ale pár upřesnění. První kniha se jmenuje Tajemství 14 knížat a jejich křtu v roce 845 a nejsem jejím jediným autorem, ale napsal jsem ji společně s Petrem Mullerem. Svatý Václav: Jiný příběh 210,-167,-Skladem > 10 ks. Koupit. Svatý Václav: Jiný příběh Čechy, rok 935. Mezi družinou knížete Václava a bojovníky jeho bratra narůstá napětí, neboť Boleslav již nechce platit daň východofranskému králi. Obě strany si vytváří vlastní mocenská centra. Mamí, kdo je ten svatý Václav? Svatý Václav byl český kníže, který žil už hrozně dávno, asi před tisícem let. Kníže, to je něco jako král, ale trochu menší. Kníže asi celý den čte hodně knížek, viď mamí. Kníže Václav četl nejvíc knihu, které se říká bible, protože byl věřící. Svatý Václav - Jiný příběh 4 Zajímavá beletrie. Zdeněk Kuchyňka 2019-09-25 25. 9. 2019 ★ ★ ★ ... Název: Svatý Václav - Jiný příběh. Autor: Miroslav Houška. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-87057-38-4. EAN: 9788087057384. Objednací kód: NA340043 Svatý Václav (907 - 28. září 935) byl českým knížetem a světcem, který je považován za hlavního patrona české země. Původ Český kníže Václav I. byl synem knížete Vratislava a jeho manželky Drahomíry, která byla dcerou knížete Havolanů (polabští Slované). Čechy, rok 935. Mezi družinou knížete Václava a bojovníky jeho bratra narůstá napětí, neboť Boleslav již nechce platit daň východofranskému králi. Obě strany si vytváří vlastní mocenská centra. Boleslav si postavil nový hrad a Václav zlepšil opevnění hradiště Budeč, které obsadil elitními bojovníky. Ti mají také za úkol ochránit muže, jehož existence ... New book of Miroslav Houška Svatý Václav - Jiný příběh with cover and il...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Houška
DIMENZE
8,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatý Václav: Jiný příběh.pdf

POPIS

Čechy, rok 935. Mezi družinou knížete Václava a bojovníky jeho bratra narůstá napětí, neboť Boleslav již nechce platit daň východofranskému králi. Obě strany si vytváří vlastní mocenská centra. Boleslav si postavil nový hrad a Václav zlepšil opevnění hradiště Budeč, které obsadil elitními bojovníky. Ti mají také za úkol ochránit muže, jehož existence měla zůstat navždy utajena. Nepřátelský útok na Budeč spustí řetězec událostí, které vedou až k zavraždění legendárního knížete. Jakou roli v nich sehrály jeho matka a sestra? Fiktivní příběh, který se opírá o nejnovější archeologické nálezy a málo známé pasáže starých legend a kronik (uvedených ve druhé části knihy).

Chcete si přečíst knihu?Svatý Václav: Jiný příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Houška. Číst Svatý Václav: Jiný příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY