Zvířata v jejich přirozeném prostředí

Zvířata v jejich přirozeném prostředí - John Farndon | Dcparkrx.org

...livými vegetačními pásy a objevujte jejich obyvatele ... Náš příběh - Dvůr Králové Zoo ... . Zvířata v jejich přirozeném prostředí. Obsah. Zvětšit obrázek. Autor: John Farndon. Vydavatel: Rebo. Běžná cena: 399,00 CZK Vaše cena: 379,00 CZK. Cenová ponuka: Množ.: Přidat do Wishlistu. Zobraz můj Wishlist. Produkt bol pridán do Wishlistu. Tento produkt se už nachází vo Wishliste! ... Anakonda - konec mýtu?, Expediční pátrání po stopách nejmohutnějšího hada na světě s přírodovědcem Janem Dungelem, který od roku 1992 pravidelně navštěvuje Jižní Ameriku, kde maluje zvířata a rostliny v jejich přirozeném prostředí. Šang-čen Fan (Čína): Antilopy čiru na zasněžen ... Náš příběh - Dvůr Králové Zoo ... . Šang-čen Fan (Čína): Antilopy čiru na zasněžené poušti Kumukuli. Vítěz kategorie Zvířata v jejich přirozeném prostředí Foto: Wildlife Photographer of the Year 2019 ... Officiální web - Zažijte život zvířat v jejich přirozeném prostředí. Poznejte více jak 200 zvířat a 20 druhů v Safari Resort na Hluboké u Borovan. Těšíme se na Vás. "Zvířata v jejich přirozeném prostředí širokým objektivem" Okem profesionála 052019. 01.05.2019 Igor Mikula; Fotografie wildlife je dnes na vzestupu - v lesích se potulují maskovaní mužíci s dlouhými teleobjektivy, kterým neunikne ani ten nejmenší ptáček nebo malá myška. Precizně zaostřené oko, dokonalý bokeh ... Ochrana ohrožených druhů živočichů v jejich přirozeném prostředí symbolicky naplňuje smysl událostí, které se odehrály před 30 lety. S tím rozdílem, že místo svobody lidem přináší Zoo Praha svobodu zvířatům a vrací je zpět do přírody. Svou volnou tvorbu prezentoval na mnoha kolektivních i samostatných výstavách v ČR i v zahraničí. Od roku 1992 pravidelně navštěvuje Jižní Ameriku, kde maluje zvířata a rostliny v jejich přirozeném prostředí. Ve své práci v terénu klade důraz na autentičnost a přesnou dokumentaci. Luxusní dovolená na míru pro náročné cestovatele Sestavíme pro Vás nezapomenutelnou dovolenou podle Vašich představ. Zahrajte si golf na nejkrásnějších hřištích světa, poznejte nová místa a kultury, pozorujte zvířata v jejich přirozeném prostředí nebo jen relaxujte na panenské pláži uprostřed oceánu....

INFORMACE

AUTOR
John Farndon
DIMENZE
9,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata v jejich přirozeném prostředí.pdf

POPIS

Živočišná říše naší planety je neuvěřitelně rozmanitá a zajímavá. Vydejte se tedy na fascinující cestu jednotlivými vegetačními pásy a objevujte jejich obyvatele. V knize se dozvíte, která zvířata žijí v tropickém deštném pralese, na poušti, na travnatých pláních, ve velehorách nebo v polárních krajích, ale také jak jsou svému prostředí přizpůsobena. Díky bohatému obrazovému materiálu se seznámíte s více než 1000 živočišnými druhy z říše primátů, šelem, ptáků, plazů, ryb nebo hmyzu a poznáte spoustu zajímavých detailů ze života známějších i méně známých živočichů.

Chcete si přečíst knihu?Zvířata v jejich přirozeném prostředí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Farndon. Číst Zvířata v jejich přirozeném prostředí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY