Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství

Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství - Adam Frost | Dcparkrx.org

...ktivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina - zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé přesuny z jedné části světa na druhou ... Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství - Almanach Labyrint ... ... Detektiv Lišák 4 - Jak chutná dobrodružství - Frost Adam - Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina - zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé Název: Detektiv Lišák 4 - Jak chutná dobrodružství. Autor: Adam Frost. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7211-547-1. EAN: 9788072115471. Objednací kód: N ... Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství - Almanach Labyrint ... . Autor: Adam Frost. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7211-547-1. EAN: 9788072115471. Objednací kód: NA332948 Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina - zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává ... Úvod » Pro děti a mládež » Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství. Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství ... Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství. běžná cena 168 Kč ... Detektiv Lišák - Pavučina lží ... Kupte knihu Detektiv Lišák 4: Jak chutná dobrodružství od Adam Frost na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství. Nakladatelství: Nava cena: 168,- Kč stran: 120 vyšlo: 2018. EAN: 9788072115471. Anotace. Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Detektiv Lišák 4 - Jak chutná dobrodružství. Adam Frost. Externí sklad. Více » 132 Kč. Zábavný vesmír. Adam Frost. Externí sklad. Více » 203 Kč. Zobrazit po: knihách Témata autora: Dobrodružství pro dospělé ... Jak chutná dobrodružství Autor: Adam Frost Vilda je opravdový akční superhrdina - zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé přesuny z jedné části světa na druhou jsou pověstné! Nakladatelství NAVA, Plzeň. 198 likes · 13 talking about this. Nakladatelství se sídlem v Plzni Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina - zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé přesuny z jedné části světa na druhou jsou pověstné! ... Detektiv Lišák 4 - Jak chutná dobrodružství. 128 K č. Do ... Detektiv Lišák 4: Jak chutná dobrodružství Adam Frost , Nava (2019) Detektiv Lišák V...

INFORMACE

AUTOR
Adam Frost
DIMENZE
12,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství.pdf

POPIS

Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina – zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé přesuny z jedné části světa na druhou jsou pověstné! Z tokijských ulic na australské pláže! Detektiv Vilda pátrá po zvířeti, které falšuje výsledky televizní kuchařské soutěže Šéfkuchař. Bojovný nindža je ale rozhodnutý, že se lišáka zbaví. Dokáže Vilda zachovat klid a vyřešit případ dřív, než ho ničema rozseká na kusy?

Chcete si přečíst knihu?Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Frost. Číst Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY