Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě

Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě - Allan Gintel (ed.) | Dcparkrx.org

... prodejny a výdejny opět otevřeny. .. ... Bohoušek.cz - Rychlé šípy, Foglar, Stínadla ... . > Zahrady pozemských radostí ... Allan Gintel (ed.): Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě. Gasset, 2019, 384 s. Pomáhat vytvářet mladým lidem život v celém jeho bohatství různých zkušeností a prožitků. „Učit se být." To byly cíle, o něž usilovala legendární Prázdninová škola Lipnice (PŠL). Název: Zahrady pozemských radostí - Pohledy z dějin výchovy v přírodě. Autor: Allan Gintel. Titul je zařazen ... Zahrady pozemských radostí: Pohled z dějin výchovy v ... ... . Autor: Allan Gintel. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní prostředí, příroda; Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-87079-55-3. EAN: 9788087079553. Objednací kód: NA326166 Zahrady pozemských radostí Gintel, Allan. 4 dny. Naše cena: 326 Kč Hry z lesní škol(k)y Worroll, Jane. 3 dny. ... Pohledy z dějin výchovy v přírodě Autor: Allan Gintel. Kniha odráží vývoj pedagogiky v přírodě v kontextu působení známých organizací, jako byl skauting Baden-Powella, Setonův Woodcrafts Indians, FTK, FTVS ... Zahrady pozemských radostí: Pohled z dějin výchovy v přírodě. Kniha přibližuje i Jaroslava Foglara [ Autor: Bohoušek | zařazeno: 26. 3. 2019 | přečteno 678 ] Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehdejším Československu úspěšně zakotvily ... Zahrady pozemských radostí - Gintel Allan . Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky. Kategorie: Ostatní knihy. Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehde...

INFORMACE

AUTOR
Allan Gintel (ed.)
DIMENZE
10,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě.pdf

POPIS

Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici.V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě zabývaly jako byl skautingBaden- Powella , Setonův Wodcraft Indians, YMCAa po vzniku České republiky pak Outward Bound. Svůj světově unikátní systém výchovy v přírodě zde zavedl spisovatel a pedagog Jaroslav Foglar, vznikla zde řada podivuhodných hnutí jako byl tramping nebo Brontosaurusa v sedmdesátých letech minulého století pak projekty s intenzívním rekreačním režimem šířící všeobecnou vzdělanost, propagující sporty a pobyt v přírodě Metodou byla rychlost, intenzita a překvapivost. Tak se zrodil zrodil Gymnasion a Prázdninová škola.

Chcete si přečíst knihu?Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Gintel (ed.). Číst Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY