Duch znojemských katakomb

Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška | Dcparkrx.org

...jemských katakomb - Hříšní lidé Království českého Autor: Vlastimil Vondruška Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou ... Duch znojemských katakomb - Hříšní lidé Království českého ... ... . Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška Román Duch znojemských katakomb je dalším dílem cyklu Hříšní lidé Království českého, tentokrát již dvacátým čtvrtým. Příběhy této série se odehrávají ve 13. století za vlády českého krále Přemysla Otakara II a hlavními hrdiny jsou královský prokurátor ... Duch znojemských katakomb / Detektivní cyklus Hříšní lidé Království českého / čte Jan Hyhl ... Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška ... ... . Příběhy této série se odehrávají ve 13. století za vlády českého krále Přemysla Otakara II a hlavními hrdiny jsou královský prokurátor ... Duch znojemských katakomb / Detektivní cyklus Hříšní lidé Království českého / čte Jan Hyhlík. Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Nejde o žádnou vážnou rozmíšku a tak král očekává, že ......

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Duch znojemských katakomb.pdf

POPIS

Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila. Purkrabí znojemského hradu proto očekává spíše dvorskou slavnost než ostrou půtku vyslanců. Jenže hned druhý den zmizí jeden z mladých českých šlechticů. Je to o to víc znepokojivé, že o čtyři roky dříve tu stejně nevysvětlitelně zmizel jeho starší bratr. K dovršení všeho se duch staršího bratra objeví přímo na hradě a pak zmizí v tajemných katakombách, jimiž je město pod zemí doslova protkáno.

Chcete si přečíst knihu?Duch znojemských katakomb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Duch znojemských katakomb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY