Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky

Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky - Brad Stone | Dcparkrx.org

... 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Uber a Airbnb mění svět Příběhy sdílené ekonomiky Stone Brad ... Soumrak sdílené ekonomiky: Airbnb ani Uber už s ní nemají ... ... . Před deseti lety by nám spát u cizích lidí doma nebo nastoupit k cizímu člověku do auta připadalo bizarní a nebezpečné. Dnes je to ale běžná praxe, podobně jako nakupování online. Společnosti Uber a Airbnb zahájily novou éru: mění pravidla, nutí vlády ... Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky Brad Stone Nakladatel: Grada 2019 Kniha: Uber a Airbnb mění svět (Brad Stone). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna ... Uber a Airbnb mění svět - Stone Brad | Knihy Grada ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Kupte knihu Uber a Airbnb mění svět od Brad Stone na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Příběhy sdílené ekonomiky. STONE Brad. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 320 str. EAN: 9788027107797 ISBN: 978-80-271-0779-7 ... Recenze produktu Uber a Airbnb mění svět. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše. Kam dál. Sekce DůmKnihy.cz. Knihy; Výprodej ... Uber a Airbnb mění svět — Příběhy sdílené ekonomiky. Brad Stone. Grada Publishing?Brad Stone, autor bestselleru o Amazonu, rozebírá fenomén úspěšných upstartů. Jak Uber a Airbnb mění trh a svět? Analýza třetí éry internetu (post-Google a post-Facebook), kdy digitální sféra citelně zasahuje do skutečného světa. Uber a Airbnb mění svět: příběhy sdílené ekonomiky / Brad Stone Stručná anotace: Před deseti lety by nám spát u cizích lidí doma nebo nastoupit k cizímu člověku do auta připadalo bizarní a nebezpečné. Soumrak sdílené ekonomiky: Airbnb ani Uber už s ní nemají nic společného ... Airbnb, věřili, že dali vzniknout zcela novému...

INFORMACE

AUTOR
Brad Stone
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky.pdf

POPIS

Před deseti lety by nám spát u cizích lidí doma nebo nastoupit k cizímu člověku do auta připadalo bizarní a nebezpečné. Dnes je to ale běžná praxe, podobně jako nakupování online. Společnosti Uber a Airbnb zahájily novou éru: mění pravidla, nutí vlády přehodnotit zákony regulující podnikání a změnily přístup k cestování. Bestsellerová kniha amerického novináře rozebírá novou generaci podnikatelů ze Silicon Valley, kteří za pomocí moderních technologií narušují zaběhané konvence celých spotřebních odvětví. Po Stevu Jobsovi a Billu Gatesovi přichází Travis Kalanick z Uberu a Brian Chesky z Airbnb. Jak se jejich vlivem mění svět, ve kterém žijeme? Kniha se čte skoro jako detektivní příběh, zároveň může být inspirací nebo náhledem do kuchyně pro všechny, kdo se zajímají o budování firmy velkého významu. Poctivá novinařina plná zákulisních informací až drbů, dobře vystavěné příběhy, čtenář sleduje paralelně jak obě nyní velké a úspěšné společnosti, tak podobné konkurenční projekty. Povinná četba pro každého se zájmem o byznys a aktuální dění!

Chcete si přečíst knihu?Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brad Stone. Číst Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY