Mnich, který zmizel

Mnich, který zmizel - Peter Tremayne | Dcparkrx.org

...11 / elizabeth_ba (460 views) Předkládám takové malé doporučení, proč si přečíst zanedlouho vycházející knihu Petera Berresforda Ellise, anglického autora odborných studií o Keltech a keltské kultuře, jež opět (stejně jako dvacet dva předchozích) vychází v nakladatelství ... Mnich, který zmizel - Peter Tremayne | Elektronická kniha ... ... ... Mnich, který zmizel. Kdo napsal knihu Mnich, který zmizel? Autorem je Peter Tremayne. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Objednávejte knihu Mnich, který zmizel v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Podrobnosti tohoto vydání. Obsah. Z Imleachu zmizeli ostatky svatého ... Mnich, který zmizel: Případ sestry Fidelmy - Peter ... ... . Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Objednávejte knihu Mnich, který zmizel v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Podrobnosti tohoto vydání. Obsah. Z Imleachu zmizeli ostatky svatého Ailbeho a spolu s nimi zmizel i mnich, který je měl strážit. Při mírových rozhovorech byl zraněn Fidelmin bratr Colgú a stejně tak i vůdce protistrany náčelník Donennach....

INFORMACE

AUTOR
Peter Tremayne
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Mnich, který zmizel.pdf

POPIS

Je horké léto roku 666 v irském království Muman a Cashel. Sídlo murmanských králů překypuje ruchem. Sjeli se sem lidé z širého okolí, aby se stali svědky smíření cashelského krále Colgúa a Donnenacha, vládce klanu lidu Uí Fidgente. Než se Colgú se svým hostem stačí uchýlit do hradu, zaútočí na ně neznámý lučištník a oba je zraní. Tím se roztočí kolo podezírání, domněnek a intrik, které ohrožují celé království a otřásají trůnem krále Colgúa. Přijít celé záhadě na kloub dostává za úkol Colgúova sestra Fidelma. Advokátka soudního dvora musí do devíti dnů předložit důkazy, které povedou k usvědčení pravého viníka, jenž stojí za důmyslnou sítí pletich. Sestra Fidelma s bratrem Eadulfem, který ji při pátrání provází, se vydávají nejdříve do opatství Imleach. Tam na ně čeká další případ, který si žádá jejich pozornost. Z opatství zmizel mnich Mochta, který se staral o relikvie svatého Ailbeho, zakladatele kláštera, který kdysi přinesl do Irska křesťanskou víru, a není k nalezení ani relikviář. Oba případy spolu na první pohled nesouvisejí, ale jak Fidelma s Eadulfem postupně nacházejí nová vodítka, ukazují se pozoruhodné souvislosti. Britský spisovatel Peter Tremayne je vpravdě mistrem keltské detektivky. Hluboká znalost irské historie dodává jeho románům jedinečnost a nápadité zápletky i vytříbený styl mu zaručují zájem a přízeň čtenářů ve všech zemích, kde příběhy se sestrou Fidelmou vycházejí.

Chcete si přečíst knihu?Mnich, který zmizel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Tremayne. Číst Mnich, který zmizel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY