Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Nápravná cvičení pro žáky s SPU - - | Dcparkrx.org

...ena na procvičení orientace od stranově nebo výškově převrácených obrázků, přes orientaci a řazení na řádku až po pravolevou orientaci ... Napravna cviceni spu levně | Blesk zboží ... . Zároveň si procvičí na pracovních listech s obrázky pozornost, zrakové vnímání i čtení s porozuměním. Publikace obsahuje příspěvky zaměřené na nápravná ... Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Nápravná cvičení SPU: pro děti od 6 do 9 let (978-80-7496-385-8) Kniha - 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Aktivity v knize NÁ ... Nápravná cvičení pro žáky s SPU - knihkupectví Beletrie.eu ... . Nápravná cvičení SPU: pro děti od 6 do 9 let (978-80-7496-385-8) Kniha - 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a ... Všechny informace o produktu Nápravná cvičení SPU, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nápravná cvičení SPU. Nápravná cvičení SPU od 69 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. 13.12.2019 - 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace, grafomotoriky, zrakového a sluchového vnímání žáků se specifickým...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápravná cvičení pro žáky s SPU.pdf

POPIS

96 úžasných aktivit pro reedukaci specifických poruch učení žáků v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ZŠ, procvičování pro děti se specifickými poruchami učení, aktivity pro nácvik psaní, čtení a pravolevé orientace. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, nebo jako prevence při podezření na SPU. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení.

Chcete si přečíst knihu?Nápravná cvičení pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nápravná cvičení pro žáky s SPU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY