Moje první slůvka - Vše o jídle

Moje první slůvka - Vše o jídle - - | Dcparkrx.org

...ejí postupně k různorodější stravě, a musejí se proto naučit poznávat, co všechno si do úst vkládají ... Moje první slůvka - Vše o mě od 136 Kč - Heureka.cz ... . Kniha Vše o přírodě: Moje první slůvka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vše o přírodě: Moje první slůvka od ostatních... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Marta Cabrol. Název: Vše o jídle - Moje první slůvka. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80 ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Moje první slůvka - Vše o jídle ... . Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-1908-7. EAN: 9788025619087. Objednací kód: NA333210 První slovo je krásná událost - rozhodně stojí za zaznamenání v deníku miminka! Obvykle se objeví kolem prvních narozenin dítěte, ale nepanikařte, pokud se vaše batole nevyjadřuje verbálně hned v den narozenin. 178 Kč Moje první slůvka Vše o jídle . S jídlem se děti setkávají od narození. Od maminčina mléka či sunaru přecházejí postupně k různorodější stravě, a musejí se proto naučit poznávat, co všechno si do úst vkládají. Moje první slůvka Vše o jídle Cena: 188 Kč 63 % celkové hodnocení 3 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ... Moje první slůvka - Vše o přírodě Učte své dítě pojmenovávat zvířata a rostliny a rozšiřujte s ním postupně jeho slovní zásobu. Kniha obsahuje více než 200 slov doprovázených obrázky. Reakce na moje první MTB video! - Duration: 9:16. ZDENDA 225,557 views. 9:16. When Strangers Save Others Life In The Last Moment - Duration: 6:46. ZORRO Recommended for you. New; Moje první slůvka - Vše o přírodě Učte své dítě pojmenovávat zvířata a rostliny a rozšiřujte s ním postupně jeho slovní zásobu. Kniha obsahuje více než 200 slov doprovázených obrázky. Moje první slůvka - Vše o mně 2017; Všechno o kaligrafii 1996; Velké putování za zvířaty 2000; Kaligrafia 1996; Velká dětská encyklopedie 2009; Kniha Moje první slůvka - Vše o mně je v. Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Hledáte Moje první slůvka - Vše o statku? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 1 Kč. Cena od 196 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Moje první slůvka Vše o jídle (978-80-256-1908-7) Kniha - 20 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela S jídlem se děti setkávají od narození. Od maminčina mléka či sunaru přecházejí postupně k různorodější stravě, a musejí se proto naučit poznávat, co všechno si do úst vkládají....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první slůvka - Vše o jídle.pdf

POPIS

S jídlem se děti setkávají od narození. Od maminčina mléka či sunaru přecházejí postupně k různorodější stravě, a musejí se proto naučit poznávat, co všechno si do úst vkládají. Tato bohatě ilustrovaná knížka je ideální pro rozšiřování slovní zásoby z oblasti jídla a pokrmů. Je tematicky rozdělena např. na ovoce a zeleninu, maso, pečivo, mléčné výrobky, domácí zásoby ve spíži a příklady pokrmů světové kuchyně. Moderní doba přináší do našeho světa i nové druhy jídla např. v oblasti pečiva, jako jsou donuty či muffiny (což je něco jiného než česká kobliha či dortík!). I s těmito slovy a odpovídajícími obrázky se děti v knize seznámí.

Chcete si přečíst knihu?Moje první slůvka - Vše o jídle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje první slůvka - Vše o jídle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY