Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením

Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením - Markéta Hušáková, | Dcparkrx.org

...dce cvičením. Andrea Levitová, Markéta Hušáková ... Kniha Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a ... ... . Grada Publishing ... Cenné rady, tipy a cviky pro každodenní život. Dostupné pro operační systémy: WINDOWS. PC, notebook a tablet s operačním systémem MS Windows 7, 8, 8.1, 10 ... Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením Od autorů: Levitová Andrea, Hušáková Markéta . Podrobnosti o knize. Stránky jsou zobrazeny se svolením vydavatele Grada Publishing a.s.. Autorská práva. Název: Bechtěrevova nemoc - N ... Bechtěrevova nemoc | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... .s.. Autorská práva. Název: Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením. Autor: Hušáková Markéta, Levitová Andrea, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-271-2008-6. EAN: 9788027120086. Objednací kód: NA332563 Zboží ze stejné kategorie - Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením Diagnostika a terapie duševních poruch Nejnovější odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch ... Kniha: Bechtěrevova nemoc (Markéta Hušáková a Andrea Levitová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Bechtěrevova nemoc Návod na aktivní život a průvodce cvičením 2. 2. 2019. Andrea Levitová, Markéta Hušáková Inzerce. Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální ... Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením. Autor: Andrea Levitová, Markéta Hušákov ... Bechtěrevova nemoc. Kdo napsal knihu Bechtěrevova nemoc? Autorem je Andrea Levitová, Markéta Hušáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Bechtěrevova nemoc Bechtěrevova nemoc ... EAN: 9788027120086. Andrea Levitová, Markéta Hušáková. Návod na aktivní život a průvodce cvičením. Manufacturer: GRADA. Varianta: Kniha 297 K ... Návod na aktivní život a průvodce cvičením Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením - Levitová Andrea, Hušáková Markéta - Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankyl Kniha Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Bechtěrevova... Bechtěrevova nemoc. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Návod na aktivní život a průvodce cvičením ... Jak je již z názvu patrné, tak aktivní životní styl se promítá zejména v praktické části knihy, kde nemocný nalezne pohybové programy s konkrétními obrázky cviků. Barevná publikace je provázena četnými barevnými ... LEVITOVÁ...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hušáková,
DIMENZE
5,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením.pdf

POPIS

Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální spondyloartritidy) a jejich časných forem. Teoretická část obsahuje informace o ankylozující spondylitidě, jejích příčinách, výskytu, projevech, diagnostice a současných léčebných možnostech, a to jak farmakologických, tak nefarmakologických. Nefarmakologická léčba se z velké části věnuje léčebné rehabilitaci a tomu co může pro úspěšnou léčbu udělat sám nemocný. Přehledná a strukturovaná kniha obsahuje režimová opatření s mnoha cennými radami a tipy, které lze využít v běžném životě. Jak je již z názvu patrné, tak aktivní životní styl se promítá zejména v praktické části knihy, kde nemocný nalezne pohybové programy s konkrétními obrázky cviků. Barevná publikace je provázena četnými barevnými fotografiemi a kresbami.

Chcete si přečíst knihu?Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hušáková,. Číst Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY