Tajuplné říše

Tajuplné říše - - | Dcparkrx.org

...bonusů a co nejméně postihů. Pravidla jsou… Tajuplné říše ... Valhalla - YouTube ... . Tajuplné říše je malá, rychlá, ale opravdu vtipná a chytrá karetní fantasy hra, kde se snažíte chytrou kombinací karet získat co nejvíce bodů.V ruce máte sedm karet různých fantasy bytostí, postav a předmětů, které dávají různý počet bodů a také různě ovlivňují ostatní karty. Tajuplné říše jsou karetní hra, ve které je cílem hráčů získat co nejvíc bodů díky kombinaci karet. Karty jsou různých typů - vůdci, zbraně, tvorové, země a s ... Tajuplné říše - Společenská hra | Alza.cz ... . Karty jsou různých typů - vůdci, zbraně, tvorové, země a snahou hráčů je co nejlépe vykombinovat efekty na sedmi kartách v ruce, tedy získat co nejvíce bonusů a co nejméně postihů. Tajuplné říše jsou karetní hra, ve které je cílem hráčů získat co nejvíc bodů díky kombinaci karet. Karty jsou různých typů - vůdci , zbraně , tvorové , či země - a snahou hráčů je co nejlépe vykombinovat efekty na sedmi kartách v ruce, tedy získat co nejvíce bonusů a co nejméně postihů. Seznam diskusních témat ke hře Tajuplné říše, který obsahuje 7 diskusí. Tajuplné říše jsou opravdu tajuplné. Časově vychází partie něco okolo 30 minut, z toho půlku zabere konečné počítání bodů. Počítá se každá karta zvlášť včetně všech jejich bonusů a postihů, a některé kombinace prověří vaše matematické základy. Tajuplné říše jsou karetní hra, ve které se hráči snaží získat co nejvíc bodů pomocí kombinace karet. Karty jsou různých typů: vůdci, zbraně, tvorové či země. Cílem hráčů je co nejlépe vykombinovat efekty na sedmi kartách v ruce, tedy získat co nejvíce bonusů a co nejméně postihů. Tajuplné říše si rozhodně zaslouží pozornost. Chytrá hra pro partu až sedmi hráčů se často nevidí a byla by škoda, kdybyste ji odepsali jen kvůli obalu. A půl hodinky si najdete vždycky, no ne? VERDIKT: Tajuplné říše jsou rychlá karetní hra, která prověří vaše šedé buňky mozkové. Na vyplnění pauzy mezi dvěma ... Představení kostkovo-karetní hry pro 1-6 hráčů, které letos vydá nakladatelství REXhry. Tajuplné říše Múdra a veľmi vtipná fantasy hra Tajuplné ríše vás zavedie do tajomného sveta plného rozp...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplné říše.pdf

POPIS

Hra Tajuplné říše je malá, rychlá, ale opravdu vtipná a chytrá karetní fantasy hra, kde se snažíte chytrou kombinací karet získat co nejvíce bodů. V ruce máte sedm karet různých fantasy bytostí, postav, předmětů atd, které davají různý počet bodů a také různě ovlivňují ostatní karty. Ve svém tahu si jednu kartu musíte vzít (z balíčku nebo z vyložených karet) a jednu vyložit. Hra končí, když je na stole deset vyložených karet.

Chcete si přečíst knihu?Tajuplné říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tajuplné říše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY