Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda

Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda - Jitka Vítová | Dcparkrx.org

...upilová Dita Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda-- autor: Vítová Jitka Jak se O stalo králem - Genetická metoda-- autor: Kerles Marek Hledáte David Průša: 100 rostlin, které byste měli znát? Dál už hledat nemusíte! Cena od 259 Kč ... Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda | thovt ... . Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Výlet myšky Toničky - Genetická metoda 3. 1 recenze "Knížka Výlet myšky Tonicky obsahuje čtyři příběhy obrázkového čtení. Místo některých slov jsou malé obrázky a úkolem dětí je tyto obrázky nahradit odpovídajícím slovem ve správném tvaru. ... Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda. > Povídání s moudrou sovou Rozárkou, Genetická metoda, 2/3-12% . ... Úsměvné starosti vrabce Kašpara Genetická metoda — Academia ... . Místo některých slov jsou malé obrázky a úkolem dětí je tyto obrázky nahradit odpovídajícím slovem ve správném tvaru. ... Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda. > Povídání s moudrou sovou Rozárkou, Genetická metoda, 2/3-12% ... Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda Vítová Jitka Cena: 156 Kč Jak se O stalo králem - Genetická metoda Kerles Marek Cena: 158 Kč Čteme sami - genetická metoda - Pohádky kocoura Šikuly ......

INFORMACE

AUTOR
Jitka Vítová
DIMENZE
10,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda.pdf

POPIS

Čtyři milé příběhy jedné vrabčí rodinky. Samička snesla malá vajíčka, o která se pečlivě starala. Táta vrabec také pomáhal a se samičkou se na hnízdě spravedlivě střídal. Netrvalo dlouho a na svět se vyklubala roztomilá ptáčátka. Tím začíná vyprávění o tom, jak vrabčí mláďata poznávají svět kolem sebe. Společně s nimi se na cestu poznání vydává i začínající čtenář, kterému při čtení pomůže velké písmo a značné množství ilustrací. Určeno dětem od 6 let.

Chcete si přečíst knihu?Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Vítová. Číst Úsměvné starosti vrabce Kašpara - Genetická metoda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY