Panorama vlajek světa

Panorama vlajek světa - - | Dcparkrx.org

... zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Kniha: Panorama vlajek světa ... Panorama vlajek světa | KNIHCENTRUM.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Panorama vlajek světa. 2 dny. Naše cena: 311 Kč Vlajky světa. 4 dny. Naše cena: 355 Kč Panorama vlajek světa - Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly vlajky a zda je jejich podoba volena náhodně? Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů? Jakou roli na ... Panorama vlajek světa. Celkové hodnocení ... Vydej se s námi objevovat fasci ... Panorama vlajek světa | KNIHCENTRUM.cz ... ... Panorama vlajek světa. Celkové hodnocení ... Vydej se s námi objevovat fascinující svět vlajek. Rozkládačky Skládací knihy jsou zábavné a informativní svazky s jedinečným patentovaným rozvržením. Každý se skládá z osmi.. Zobrazit celý text. Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Panorama vlajek světa. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Panorama vlajek světa. autor neuveden. Info: Dobrovský, 2018 (1.) - váz., 80 str. EAN: 9788075850300 ISBN: 978-80-7585-030- Název: Panorama vlajek světa. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Encyklopedie; Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Encyklopedie; ISBN: 978-80-7585-030-. EAN: 9788075850300. Objednací kód: NA330330 Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Panorama vlajek světa.pdf

POPIS

Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly vlajky a zda je jejich podoba volena náhodně? Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů? Jakou roli na nich hrají barvy a co symbolizují pruhy, hvězdy či kříže?Existují nějaká pravidla pro užívání vlajek a kdy je vlajka vyvěšena na půl žerdi? Vydej se s námi objevovat fascinující svět vlajek.Rozkládačky Skládací knihy jsou zábavné a informativní svazky s jedinečným patentovaným rozvržením. Každý se skládá z osmi až deseti leporel o deseti stranách. Jednotlivá leporela originálně a zábavně pojednávají o klíčových bodech tématu patřícího ke všeobecnému rozhledu. Součástí čtenářského zážitku je rozkládání jednotlivých leporel. Čtenář vlastním tempem postupně objevuje všechny stránky, včetně zadních stran s dodatečnými informacemi, zajímavými fakty a hrami.

Chcete si přečíst knihu?Panorama vlajek světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Panorama vlajek světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY