Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe

Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe - Oldřich Eliška | Dcparkrx.org

...nterdisciplinárními souvislostmi a přesahy, sestavil přední anatom a chirurg prof ... Kniha Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe ... ... . MUDr. Oldřich Eliška, DrSc., z Anatomického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. ... Oldřicha Elišky DrSc: Lymfologie - teoretické základy a klinická praxe, jednak novým vydáním učebních skript: Lymfedém - diagnostika a léčba. Těším se na Vás všechny, ať už se rozhodnete pro aktivní účast, nebo přijedete jen podebatovat o praktické lymfologii, a ráda Vás přivítám na zámku Valeč v blízkosti ... Klinická vývojová psychologie: Vývoj a růst z psychologického hlediska, jeho ... Lymfologie | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Klinická vývojová psychologie: Vývoj a růst z psychologického hlediska, jeho odchylky a poruchy. Základní vývojové teorie. Psychopatologie: Přehled symptomatologie a nozologie psychických poruch. Psychoterapie: Výuka v psychoterapii obsahuje teoretické základy hlavních psychoterapeutických směrů. Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe-5 %. Skladem. 2 385 K ... Teoretické základy a klinická praxe Oldřich Eliška LYMFOLOGIE Galén Oldřich Eliška: Lymfologie Praha: Galén, 2018, 715 s. Vydání první, formát 205 × 283 mm, vázaný výtisk, barevný. ISBN 978-80-7493-2387-6. Cena: 2 250 Kč. Snad se nemýlím, ale lymfologie dosud svoji českou učebnici neměla. V roce 2014 sice nakladatelství ... za knihu Lymfologie, Teoretické základy a klinická praxe, Praha [Galén] V oblasti lékařské vědy: doc. MUDr. Jarmila Drábková, CSc., Mgr. Soňa Hájková, MSc. za knihu Následná intenzivní péče, Praha [Mladá fronta] 2017 Cenu Josefa Hlávky za vědeckou literaturu za rok 2017 získali: V oblasti společenských věd: Učební text pro posluchače Matematicko-fyzikální fakulty UK. Obsah: klasická teorie splinů, abstraktní interpolační a zhlazující spliny, B-spliny, kardinální spliny, Bézierovy a splinové křivky, vícerozměrné spliny, Aplikace. Oldřich Eliška: Lymfologie. Teoretické základy a klinická praxe. Praha, Galén 2018, 715 s. ISBN 978-80-7492-387-6. 2. místo. Hana Papežová et al.: Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání. Interdisciplinární a transdiagnostický pohled. Praha, Mladá fronta 2018, 607 s. ISBN 978-80-204-4904-7. 3. místo 2 250 Kč Oldřich Eliška Lymfologie Teoretické základy a klinická praxe První původní českou monografii věnovanou oboru lymfologie, s mnoha interdisciplinárními souvislostmi a přesahy, sestavil přední anatom a chirurg prof. MUDr. Ol......

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Eliška
DIMENZE
7,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe.pdf

POPIS

První původní českou monografii věnovanou oboru lymfologie, s mnoha interdisciplinárními souvislostmi a přesahy, sestavil přední anatom a chirurg prof. MUDr. Oldřich Eliška, DrSc., z Anatomického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kniha na základě autorovy celoživotní práce a výzkumu shrnuje základní teoretické poznatky oboru a ukazuje, jak je nejlépe aplikovat v každodenní klinické praxi. Jednotlivé kapitoly zpracovávají témata pojednávající o anatomii, fyziologii a patologii těchto struktur. Další kapitoly probírají otázky poškození lymfatického systému při nádorech, metastazování a zánětech lymfatického systému. Následovně se řeší též otázky diagnózy a konzervativní, chirurgické a farmakologické léčby. Velká část publikace je věnována lymfedémům. Poznatky z lymfologie jsou základem terapie nemocí, které mají podklad v lymfatickém systému. Tento systém hraje klíčovou roli v lidské imunitě a má tak významný vliv na zdraví, dlouhodobý život a přežití. Kniha je přístupnou a srozumitelnou formou zpracována tak, aby byla dobře využitelná pro lékaře různých medicínských oborů. Text je doplněn velkým množstvím profesionálních anatomických ilustrací, fotografií a další obrazové dokumentace.

Chcete si přečíst knihu?Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Eliška. Číst Lymfologie: Teoretické základy a klinická praxe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY