Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci

Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci - Lawrence Kane, | Dcparkrx.org

...ller Rory, Překladatel: Jan Kadlec. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-204-5038-8 ... Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné ... ... . EAN: 9788020450388. Objednací kód: NA328240 Zboží ze stejné kategorie - Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci Malé dobré zprávy Mnohokrát již lidé z domácího hospice Cesta domů otevírali dveře domova, kde někdo ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, ... Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci ... ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Miller Rory, Lawrence Kane,: Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci Autor: Miller Rory, Lawrence Kane, Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner V Praze : Albatros, 2019. Rosnička Rozárka odhaluje dětem tajemství počasí. Představuje, jak se počasí vědecky zkoumá, jak si zahrát na meteorology a vysvětluje jednotlivé projevy počasí včetně rekordů a extrémů. SCHRÖTTER, Josef Svět rychlých vlaků : od parních rekordmanů po maglev. V Brně : CPress, 2019. Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci Sebeobrana je umění, jak přežít nebezpečnou situaci a nenechat se za svůj postup zavřít. Klíčové slovo zní: přiměřenost. Objednávejte knihu Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Přes deset let se Jan Kadlec věnuje bojovým uměním a sportům. Nedávno vyšla v jeho překladu kniha Přiměřená sebeobrana. Efektivní rozhodování v násilné situaci. Na knihu, ale i na možnosti, které má napadený člověk, jsme se Jana Kadlece ptali v rozhovoru. Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci ... Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci Miller Rory, Kane Lawrenc. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Mladá fronta. ISBN. 978-80-204-5038-8. EAN. 9788020450388. Počet stran. 288 . Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci - kniha, na které se podílel dlouholetý bojovník a...

INFORMACE

AUTOR
Lawrence Kane,
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci.pdf

POPIS

Sebeobrana je umění, jak přežít nebezpečnou situaci a nenechat se za svůj postup zavřít. Klíčové slovo zní: přiměřenost. Jenže jak ji odhadnout? Východiskem je uvědomit si, že konflikt začíná mnohem dřív, než dojde k prvnímu úderu. Proto je potřeba ovládat daleko víc než jen schopnost fyzické obrany. Je nutné chápat otázky prevence, předkonfliktní komunikace i různé způsoby řešení násilného střetu. Tam, kde by stačilo okřiknutí, není dobré vytáhnout nůž. Tam, kde je potřeba střílet, nepomůžou drsná slova. To vše velmi dobře vědí autoři této jedinečné publikace: Rory Miller, bývalý seržant vězeňské služby a instruktor sebeobrany, a Lawrence Kane, mistr bojových umění a šéf ostrahy na fotbalových stadionech. Na základě poznatků ze své bohaté praxe připravili dosud nejkomplexnější knihu o sebeobraně, v níž čtenáře krok za krokem provázejí mimořádně účinným systémem šesti úrovní síly, kterými je možné a nutné řešit nebezpečné situace. Jedině pokud chápete a zvládáte všechny úrovně síly, dokážete ovládnout sebeobranu jako celek a ochráníte sebe a své blízké.

Chcete si přečíst knihu?Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lawrence Kane,. Číst Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY