Šestá oběť

Šestá oběť - Tessa Harrisonová | Dcparkrx.org

...tit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Šestá oběť koronaviru. Nechoďte za seniory, radí ministr ... ... . ... Kniha: Šestá oběť (Tessa Harrison). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Česko hlásí 296 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 8436 lidí, vyléčených je 5422 a aktuálně nakažených je pak 2718. Mezi nově nakaženými je i pět horníků z Dolu Darkov. Italové po třech měsících ruší omezení pohybu a otevřou hranice i pro Čechy. Kontroly na hranicích od neděle ruší Rakousko, jenže z české strany dál po ... Případy Constance Piperové: Šestá oběť - Tessa Harris ... ... . Kontroly na hranicích od neděle ruší Rakousko, jenže z české strany dál pokračují a budou tu otevřené jen ... Šestá oběť je detektivním příběhem, který se odehrává v minulosti.Díky prostředí, kde se ocitneme, se přeneseme do roku 1888, kdy neexistovaly telefony ani pouliční osvětlení, a vše působilo nejen děsivě a tajemně, ale také špinavě.Rozdíly mezi bohatými a chudými byly značné a taky se lidé dle toho k sobě chovali různě. Každá šestá oběť dopravní nehody je motorkář, což z motocyklistů dělá nejohroženější účastníky silničního...

INFORMACE

AUTOR
Tessa Harrisonová
DIMENZE
8,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Šestá oběť.pdf

POPIS

První případ Constance PiperovéV temných ulicích Whitechapelu se koncem 19. století neschovává jen bída, smrad, prostitutky a tolik vyhledávané potratářství… Kdo ve skutečnosti může za zmizení mladých dívek? Je to všechno práce nechvalně známého Jacka Rozparovače, který je s touto londýnskou čtvrtí neodmyslitelně spjat? Muž v dlouhém plášti a klobouku vraždí prostitutky, ale kdo má na svědomí vraždy, které nenesou jeho podpis? A je vůbec nějaká žena v bezpečí?

Chcete si přečíst knihu?Šestá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tessa Harrisonová. Číst Šestá oběť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY