Vyšlapaná čára

Vyšlapaná čára - Sara Baume | Dcparkrx.org

...a se ve svém životě necítí úplně komfortně, je tahle kniha jako dělaná!" ... Recenze: Vyšlapaná čára jde svou cestou - Kukatko.cz ... ... Vyšlapaná čára book. Read 307 reviews from the world's largest community for readers. Frankie je na dně. Zhroutila se na vyšisovaný koberec zatuchlé dubl... O čem je kniha Vyšlapaná čára? Frankie je na dně. Zhroutila se na vyšisovaný koberec zatuchlé dublinské garsonky a sbírá sílu k poslednímu zoufalému počinu: zavolá mamince. Hrdinkou druhé knihy pozoruhodné irské autorky je pětadvacetiletá výtvarnic ... Vyšlapaná čára by Great Content s.r.o. - Issuu ... . Hrdinkou druhé knihy pozoruhodné irské autorky je pětadvacetiletá výtvarnice, která prochází tvůrčí i existenciální krizí. Vyšlapaná čára - Sara Baume Nejhorší, co by se Vám jako umělkyni mohlo stát, je, že z toho budete neustále trochu nešťastná. J. D. Salinger: „De Daumier-Smithovo modré období" Vyšlapaná čára Autor: Baume, Sara Nakladatel: Odeon EAN: 9788020718730 ISBN: 978-80-207-1873- Originál: A Line Made by Walking Popis: Elektronická kniha, 320 stran, bez zabezpečení DRM, 0,9 MB ePUB, 2,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Knížku Vyšlapaná čára jsem četla celkem dlouho ale rozhodně to nebylo proto, že by knížka nebyla dobrá - přesně naopak. Jedná se o hlubokou sondu do hlavy hlavní hrdinky Frankie, která prochází psychickým zhroucením a my jsme následně svědky její snahu "dát se do kupy". Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Vyšlapaná čára Frankie je na dně. Zhr...

INFORMACE

AUTOR
Sara Baume
DIMENZE
6,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšlapaná čára.pdf

POPIS

Frankie je na dně. Zhroutila se na vyšisovaný koberec zatuchlé dublinské garsonky a sbírá sílu k poslednímu zoufalému počinu: zavolá mamince. Hrdinkou druhé knihy pozoruhodné irské autorky je pětadvacetiletá výtvarnice, která prochází tvůrčí i existenciální krizí. Opustí velkoměsto a nastěhuje se do chátrajícího venkovského domku po milované babičce, kde od její smrti nikdo nebydlí. O samotě v prostředí plném upomínek na zemřelou i na vlastní dětství se Frankie pokouší pochopit podstatu svého zhroucení a najít z něj cestu ven, překonat smutek a depresi, vrátit se do života. Ve snaze dát svým myšlenkám strukturu zkouší sama sebe ze znalostí nabytých během studia, interpretuje si výtvarná díla převážně dvacátého století a hledá v nich relevanci ke své životní situaci. Název jednoho z nich je titulem knížky. Sara Baume, jejíž prvotině Jasno lepo podstín zhyna se dostalo nadšeného přijetí, zde potvrzuje originální intelekt a jazykové mistrovství, ale největší síla knihy opět spočívá v autorčině schopnosti čtenáře zcela ponořit do světa své hrdinky, vnímat ho jejími smysly, prožívat její emoce a nacházet krásu na nejnečekanějších místech.

Chcete si přečíst knihu?Vyšlapaná čára ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Baume. Číst Vyšlapaná čára Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY