Kdybych tě nepotkal

Kdybych tě nepotkal - Viktorie Besó | Dcparkrx.org

...kal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie ... Kdybych tě nepotkal - Viktorie Besó od 189 Kč - Heureka.cz ... . Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Viktorie Besó je česká autorka píšící pod pseudonymem a román Kdybych Tě nepotkal... je její už čtvrtou knížkou. Píše hlavně pro ženy, ale některé romány jso ... Kdybych tě nepotkal - Viktorie Besó od 189 Kč - Heureka.cz ... ... je její už čtvrtou knížkou. Píše hlavně pro ženy, ale některé romány jsou psány i z mužského pohledu, a proto si je klidně mohou přečíst i muži. Objednávejte knihu Kdybych tě nepotkal v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kdybych tě nepotkal… Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá Kniha: Kdybych tě nepotkal - Viktorie Besó Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Kdybych tě nepotkal… Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Byl...

INFORMACE

AUTOR
Viktorie Besó
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdybych tě nepotkal.pdf

POPIS

Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Její názory na život jsou zcela opačné, než jeho, přesto, anebo právě proto ho zcela fascinuje. Ví o ní příliš málo, protože v osobních otázkách není sdílná, často mluví v záhadách, a klade otázky, kterým Richard vůbec nerozumí. Jejich společná sexuální energie však funguje dokonale a Richard si na ní brzy vypěstuje závislost. Hlavní hrdinka působí sebejistě a vyrovnaně. Ale nebylo tak tomu vždy. Její dětství a dospívání bylo poznamenáno řadou negativních zkušeností, vedoucích k sebedestruktivnímu chování. V momentě, kdy se ocitla na prahu života a smrti, vstoupil do jejího života On, důležitý muž, který jí pomohl pochopit, že to, co považovala doposud za prokletí, je v podstatě veliký dar. Retrospektivní dějová linie, prolínající se kapitolami přítomnosti ilustruje proměny hlavního hrdiny a zároveň postupně poodhaluje skutečnou identitu jeho partnerky. Prozrazuje příčiny jejího podivínství a důvody, které ji přinutily strávit významnou dobu cestováním po světě a studiem dávnými kulturami.

Chcete si přečíst knihu?Kdybych tě nepotkal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktorie Besó. Číst Kdybych tě nepotkal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY