Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti

Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti - Jana Eislerová | Dcparkrx.org

...li, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí ... Jak souhvězdí dostala svá jména - pro děti | Dumknihy.cz ... ... . Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu kaž ... Jak souhvězdí dostala svá jména - pro děti | Knihy.ABZ.cz ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Pomoci doplnit si tyto informace může publikace Jak souhvězdí dostala svá jména od Jany Eislerové z nakladatelství Fragment. Na první pohled kniha větších rozměrů upoutá krásnou barevnou ilustrací Persea, jenž drží hlavu Medúzy a zachraňuje Andromedu připoutanou ke skále před obrovskou mořskou příšerou. Jak souhvězdí dostala svá jména. Všeobecné informace: Autor: Eislerová Jana: Anotace: Vyprávění o seskupeních hvězd na obloze, která dostala svá jména už v dávné minulosti podle bohů, hrdinů či bájných zvířat. Určeno pro děti. Jak souhvězdí dostala svá jména - pro děti. Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí. Název: Jak souhvězdí dostala svá jména. Autor: Jana Eislerová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; ISBN: 978-80-253-3892-6. EAN: 9788025338926. Objednací kód: NA327996 Beletrie pro děti a mláde ž. Báje, pověsti. Jak souhvězdí dostala svá jména ... Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti. Products specifications....

INFORMACE

AUTOR
Jana Eislerová
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti.pdf

POPIS

Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí. Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti.

Chcete si přečíst knihu?Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Eislerová. Číst Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY