Neotevřené dopisy

Neotevřené dopisy - Alice Horáčková | Dcparkrx.org

... diamant. Neotevřené dopisy jsou podle Horáčkové dokumentárním románem ... Neotevřené dopisy Alice Horáčková | Knihkupectví Daniela ... . Totožnost "Aleny", a tedy i malíře, který za socialismu nesměl vystavovat, ale drží v tajnosti. Je to nakonec lákavější tajemství než to, které Horáčkovou přimělo, aby knihu napsala, a také určilo její název. O čem jsou neotevřené dopisy a v čem mi přijdou ještě lepší než předchozí knihy, ve kterých různí lidé mluvili o svých životech? Alici v této knize tušíte. Je tam, sedí naproti u stolu a popíjí víno, sedí v autě na sedadle spo ... Neotevřené dopisy — Nakladatelství Argo ... . Je tam, sedí naproti u stolu a popíjí víno, sedí v autě na sedadle spolujezdce, je doma s nemocným synem, mluví o svém muži, nabízí zpovídané osobě k ... A znovu s dvouletým odstupem a v témže nakladatelství Argo, které jejím knihám věnuje pěknou grafickou péči, zveřejnila svoji první prózu: Neotevřené dopisy. Jsou zpovědí paní Aleny, ženy v letech, která vypráví svůj životní příběh Vlastě Dvořákové, jež ovšem o sobě neřekne ani slovo; je pouze ozvučnou deskou. Neotevřené dopisy Alice Horáčková ... Dopisy však nejsou jedinou záhadou jejího života, i paní Alena má svoje tajemství. Alice Horáčková (1980) studovala v Praze a Berlíně, pracovala jako literární redaktorka deníku MF Dnes. Debutovala biografickou knihou Vladimíra Čerepková - Beatnická femme fatale (Argo, 2014 ... O čem je kniha Neotevřené dopisy? Alena je hezká holka s vyřídilkou a výtvarným talentem. Když po osmašedesátém utíká kvůli tisku protikomunistických letáků do Paříže, tak jí otec - zlatník, který skončil v Jáchymově - dá do podpatku diamant. Kniha: Neotevřené dopisy (Alice Horáčková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Neotevřené dopisy / Alena je hezká holka s vyřídilkou a výtvarným talentem. Když po osmašedesátém utíká kvůli tisku protikomunistických letáků do Paříže, tak jí otec - zlatník, který skončil v Jáchymově - dá do podpatku diamant. Neotevřené dopisy. Ohodnotit » ... Dopisy však nejsou jedinou záhadou jejího života, i paní Alena má svoje tajemství. Alice Horáčková (1980) studovala v Praze a Berlíně, pracovala jako literární redaktorka deníku MF Dnes. Debutovala biografickou knihou Vladimíra Čerepková - Beatnická femme fatale (Argo, 2014), která ... Alena je hezká holka s vyřídilkou a výtvarným talentem. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor. Objednávejte knihu Neotevřené dopisy v interneto...

INFORMACE

AUTOR
Alice Horáčková
DIMENZE
5,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Neotevřené dopisy.pdf

POPIS

Alena je hezká holka s vyřídilkou a výtvarným talentem. Když po osmašedesátém utíká kvůli tisku protikomunistických letáků do Paříže, tak jí otec – zlatník, který skončil v Jáchymově – dá do podpatku diamant. Alena se nikdy nechce vdávat, ale nakonec si vezme výtvarníka Járu (je v sedmém měsíci). Její manžel je sice význačný, ale v praktickém životě neupotřebitelný. Během normalizace Alena finančně táhne tříčlennou rodinu a pomáhá svému muži překonat psychické propady. Po manželově smrti však najde v jeho psacím stole svazek neotevřených dopisů. Písmo je ženské, agresivní, ale proč je její muž nikdy neotevřel? Chce si je přečíst? Dopisy však nejsou jedinou záhadou jejího života, i paní Alena má svoje tajemství. Alice Horáčková (1980) studovala v Praze a Berlíně, pracovala jako literární redaktorka deníku MF Dnes. Debutovala biografickou knihou Vladimíra Čerepková – Beatnická femme fatale (Argo, 2014), která byla nominována na Cenu Josefa Škvoreckého a cenu Magnesia Litera pro objev roku. Je autorkou knížky 7x ve vedlejší úloze, v níž se osmi sourozenců sedmi výjimečných lidí vyptávala na to, jaké to je, žít život ve stínu (Argo, 2016).Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.

Chcete si přečíst knihu?Neotevřené dopisy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Horáčková. Číst Neotevřené dopisy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY