Moudrost lesa

Moudrost lesa - Peter Wohlleben | Dcparkrx.org

...lesa" ve mně ale opět rezonovala, byť veselé čtení to rozhodně není ... Moudrost lesa - pocuvajknihu.sk ... . Autor rozebírá nešvary našeho současného přístupu k lesu a ukazuje jeho důsledky. Kritizuje i současný způsob ochrany přírody. Vše ilustruje na konkrétních případech. V závěru pak ukazuje prstem na každého z nás, naši lhostejnost a ... Webové stránky Ligy lesní moudrosti, organizace pracující s mládeží v duchu hnutí woodcraft Moudrost lesa Autor: Wohlleben, Peter Nakladatel: Nakladatelství Kazda EAN: 8594186120307 ISBN: Originál: Der Wald - ein Nachruf. Wie der Wald funktioniert, warum wir ihn brauchen und wie wir ihn retten ... Moudrost lesa : Populárně naučná : Nejlepší audioknihy ... ... . Wie der Wald funktioniert, warum wir ihn brauchen und wie wir ihn retten können - ein Förster erklärt Překlad: Havlová, Magdalena Interpret: Procházka, Aleš Popis: 1× CD MP3, délka 9 hod. 22 min., česky Ukázka z audioknihy Petera Wohllebena. Čte Aleš Procházka. Peter Wohlleben, hajný s vášní pro les, n...

INFORMACE

AUTOR
Peter Wohlleben
DIMENZE
8,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost lesa.pdf

POPIS

Les umí dostat z lidí to nejlepší! Romantický hvozd – hluboké ticho, vůně mechu a pryskyřice, ševelení v korunách stromů: představujete si les také tak? Tato nádherná místa se stávají vlivem lidské chamtivosti a znečišťování čím dál vzácnějšími. Peter Wohlleben nám ukazuje, že pevnější a zdravější vztah s přírodou kolem nás je uskutečnitelný, a především potřebný. Křehký ekosystém lesa, v němž spolu rostliny komunikují a navzájem si pomáhají, můžeme chránit i my. Autor nám v této knize předává, čemu ho sám les naučil. Chopme se nyní příležitosti a doprovoďme ho na jeho cestách hlubokými, tajuplnými lesy. Nechme se přitom stále znovu překvapovat a objevujme divokou, autentickou přírodu. Naučíme se tak víc starat o stromy, a tím i o sebe. O lese, jaký je a jaký by mohl být.

Chcete si přečíst knihu?Moudrost lesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Wohlleben. Číst Moudrost lesa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY