Váš osobní numerologický diář – pro každý rok

Váš osobní numerologický diář – pro každý rok - Lea Raif | Dcparkrx.org

... souvislosti s vaším číslem životním ... Váš osobní numerologický diář - pro každý rok | Knihy ... ... . Váš osobní numerologický diář pro každý rok je diář nedatovaný, můžete jej začít používat v jakémkoli týdnu v roce - konkrétní data v něm nejsou uvedena, vepíšete si je vy sami. Kromě toho vám bude i malým průvodcem světem čísel v souvislosti s vaším číslem životním. Váš osobní numerologický diář pro každý rok je diář nedatovaný, můžete jej začít používat v jakémkoli týdnu v roce, konkrétní data v něm nejsou uvedena, vepíšete si je vy sami. Obsah knihy: Váš osobní numerologick ... Váš osobní numerologický diář | KNIHCENTRUM.sk ... . Obsah knihy: Váš osobní numerologický diář - pro každý rok. Poznejte vliv čísel na svůj život v rámci roku, měsíců a týdnů... Váš osobní numerologický diář pro každý rok je diář nedatovaný, můžete jej začít používat v jakémkoli týdnu v roce - konkrétní data v něm nejsou uvedena, vepíšete si je vy sami. V...

INFORMACE

AUTOR
Lea Raif
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Váš osobní numerologický diář – pro každý rok.pdf

POPIS

Váš osobní numerologický diář pro každý rok je diář nedatovaný, můžete jej začít používat v jakémkoli týdnu v roce, konkrétní data v něm nejsou uvedena, vepíšete si je vy sami. Kromě toho vám bude i malým průvodcem světem čísel v souvislosti s vaším číslem životním. Poukazuje na jeho kvality i úskalí, a dává je do souvislosti s aktuálním obdobím. Kromě numerologických rozkladů najdete v diáři každotýdenní motivaci a několik slov k tomu, nač se aktuálně soustředit. Výjimečné je i jeho grafické zpracování.

Chcete si přečíst knihu?Váš osobní numerologický diář – pro každý rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lea Raif. Číst Váš osobní numerologický diář – pro každý rok Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY