Dívka odnikud

Dívka odnikud - Radka Zadinová | Dcparkrx.org

...její útěchou je práce s koňmi a ... Pedagogická knihovna J ... Kniha Dívka odnikud - Radka Zadinová | Dobré Knihy.cz ... . A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 Kniha: Dívka odnikud (Radka Zadinová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Dívka odnikud od Radka Zadinová, Daniela Pavlíková (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Elektronická kniha Dívka odnikud na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie ... Kniha Dívka odnikud - Radka Zadinová | Dobré Knihy.cz ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Dívka odnikud od ostatných používateľov. ... Cpress Dívka odnikud (978-80-264-2073-6) Šestnáctiletá Nina žije na ranči, kde ji jako malou odložili. Nikdy se s tím nesmířila a stále doufá, že se máma vrátí. Jedinou útěchou jsou pro ni koně a blízkost kamarádky Diany a jejích bratrů. Zatímco s Michaelem ji pojí přátelství, s Gabrielem moc nevychází. Dívka odnikud od Radka Zadinová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Radka Zadinová
DIMENZE
9,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka odnikud.pdf

POPIS

Někdy stačí málo, abyste ztratili půdu pod nohama…Šestnáctiletá Nina žije na ranči, kde ji jako malou odložili. Nikdy se s tím nesmířila a stále doufá, že se máma vrátí. Jedinou útěchou jsou pro ni koně a blízkost kamarádky Diany a jejích bratrů. Zatímco s Michaelem ji pojí přátelství, s Gabrielem moc nevychází. Když ji však při hádce nečekaně políbí, podlehne Gabrielovu kouzlu. Jak to, že na něj nemůže přestat myslet, i když ví, kolika holkám popletl hlavu? A proč se zrovna teď chová Michael tak divně?

Chcete si přečíst knihu?Dívka odnikud ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Zadinová. Číst Dívka odnikud Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY