Mladí Titáni do toho!: Párty, párty!

Mladí Titáni do toho!: Párty, párty! - Sholly Fisch, | Dcparkrx.org

...0 miliónov titulov. Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu ... Mladí Titáni do toho! 1: Párty, párty! - Crew ... . Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ... Kupte knihu Mladí Titáni do toho! Párty, párty! (Sholly Fisch, Amy Wolframová, Merrill Hagan) s 21 % slevou za 210 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Mlad ... Party Mix | Zahraj si hry k seriálům Gumballův úžasný svět ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Mladí Titáni do toho! Párty, párty! cena, parametre, recenzia - Komiksy. SPRAVEDLNOST NIKDY NEBYLA TAKOVÁ PRČA! Robin, Starfire, Cyborg, Raven a Beast Boy… Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu. Na tomto komiksu se podíleli takoví borci jak Sholly Fisch, Lea Hernandezová, Amy Wolframová, Jorge Corona, Ben Bates... a spousta dalších! Mladí Titáni do toho! 1: Párty, párty! Série: Sholly Fisch, Amy Wolframová, Merrill Hagan, Ricardo Sanchez, Jorge Corona, Ben Bates, Chris Gugliotti, Lea Hernandezová. SPRAVEDLNOST NIKDY NEBYLA TAKOVÁ PRČA! Robin, Starfire, Cyborg, Raven a Beast Boy - jsou tým mladí titáni. Nejsuprovější superhrdinská skupina ve vesmíru! Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu. Na tomto komiksu se podíleli takoví borci jak Sholly Fisch, Lea Hernandezová, Amy Wolframová, Jorge Corona, Ben Bates... a spousta dalších! Mladí titáni: Párty, párty! Je knihou, která si teprve musí vybudovat fanoškovskou základnu. Již dnes mají naše ratolesti na výběr dost osvědčených komiksových sérií. Vtipy v Mladých titánech pobaví děti, ale u dospělých stejný efekt nevyvolají. Škoda že autoři nenacpali do komiksu nějaké vějičky i pro starší ... Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu. Na tomto komiksu se podíleli takoví borci jak Sholly Fisch, Lea Hernandezová, Amy Wolframová, Jorge Corona, Ben Bates... a spousta dalších! Tweet. Mladí Titáni do toho! 1: Párty, párty! 24. septembra 2018 23. novembra 2019 Eva "Efken" Piarová 1344 Views 0 Comments Crew , Crew Kids , DC Comics , detské knihy , Robin , Teen Titans , Teen Titans Go! Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu. Na tomto komiksu se podíleli takoví borci jak Sholly Fisc...

INFORMACE

AUTOR
Sholly Fisch,
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Mladí Titáni do toho!: Párty, párty!.pdf

POPIS

SPRAVEDLNOST NIKDY NEBYLA TAKOVÁ PRČA! Robin, Starfire, Cyborg, Raven a Beast Boy - jsou tým mladí titáni. Nejsuprovější superhrdinská skupina ve vesmíru! Sledujte, jak bojují s pizzovým monstrem, s oživlou video konzolí a legií neschopných superpadouchů. Mladí titáni se pořád dostávají do šílených dobrodružství, jako je likvidace zločineckého golfového hřiště... nebo když se stanou šéfy počítačové společnosti, zahrají si smrtící karetní hru, začnou provádět telefonické naschvály či organizují holčičí pyžamovou párty. Naši přátelé prochází tímhle chaosem a úděsem a vždycky vítězně (tedy, aspoň většinou). Mladí titáni do toho!: Párty, párty! obsahuje díly 1-6 původní, psinou naplněné série založené na animovaném seriálu. Na tomto komiksu se podíleli takoví borci jak Sholly Fisch, Lea Hernandezová, Amy Wolframová, Jorge Corona, Ben Bates... a spousta dalších!

Chcete si přečíst knihu?Mladí Titáni do toho!: Párty, párty! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sholly Fisch,. Číst Mladí Titáni do toho!: Párty, párty! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY