Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky

Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky - Aniela Cholewińska-Szkolik | Dcparkrx.org

... Veterinářka z Lipové kliniky. Míša a její malí pacienti Veterinářka z Lipové kliniky ... Míša a její malí pacienti Veterinářka z Lipové kliniky ... ... . Aniela Cholewińska-Szkolik. Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství ... Míša a její malí pacienti. Sledovať sériu ... Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky Aniela Cholewińska-Szkolik • CPRESS, 2018 • 1. diel série. Posielame do piatich dní. Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, k ... Kniha Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové ... ... . diel série. Posielame do piatich dní. Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. ... Míša má velké tajemství - rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Tentokrát se do léčebny doktorky Míši dostanou tři pacienti: vrabeček s poraněným křidélkem, veverka, která vypadla ze svého doupěte, a ... Obsah knihy: Miška a jej malí pacienti 1: Veterinárka z Lipovej kliniky. Zoznám sa so sympatickou sedemročnou Miškou, ktorá má v domčeku v korune košatej lipy veterinárnu kliniku. Má totiž neobyčajný dar - rozumie zvieratkám. Vďaka tomu presne vie, čo jej pacientov trápi. A navyše jej pomáha najlepší priateľ - psík ... Úvod > Vydali jsme > Beletrie pro děti > Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky. Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky. Aniela Cholewińska-Szkoliková. Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství - rozumí řeči ... Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky. ... Rozprávky o mackoch. Aniela Cholewińska-Szkolik. Externí sklad. Více » 127 Kč. Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky. Aniela Cholewińska-Szkolik. Externí sklad. Více » 138 Kč. Míša a její malí pacienti: Nečekaní hosté ......

INFORMACE

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
DIMENZE
9,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky.pdf

POPIS

Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství – rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Tentokrát se do léčebny doktorky Míši dostanou tři pacienti: vrabeček s poraněným křidélkem, veverka, která vypadla ze svého doupěte, a zesláblý ježek. Co se jim stalo? Dokáže je Míša vyléčit?

Chcete si přečíst knihu?Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aniela Cholewińska-Szkolik. Číst Míša a její malí pacienti: Veterinářka z Lipové kliniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY