Pán hor V.

Pán hor V. - Hana Marie Körnerová | Dcparkrx.org

...Marie. Působení rodu Lichtenštejnů v Československu se neobešlo bez řady dramatických zvratů ... Pán hor V. | O2 Knihovna ... . Již krátce po první světové válce vyjádřila nová státní moc zájem na provedení pozemkové reformy na šlechtických... Pán hôr v lokalite zrušených baní v Dúbrave Název: Pán hor V. Autor: Hana Marie Körnerová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; Beletrie › Rodinné ságy; Beletrie › Romantika; ISBN: 978-80-269-0905-7. EAN: 9788026909057. Objednací kód: NA324067 Hana Marie Körnerová se narodila v roce 1954 v Lito ... PDF Pán hor: Pán hor 5. - Hana Marie Körnerová epub fb2 PDF ... . EAN: 9788026909057. Objednací kód: NA324067 Hana Marie Körnerová se narodila v roce 1954 v Litoměřicích. Již od dětství si tzv. psala do šuplíku, ale nejdřív se z ní stala zdravotní sestřička a teprve v roce 1993 opravdová spisovatelka, a to když vyšla její historicko-romantická sága Pán hor. Körnerová - Hana Marie Körnerová - více informací Elektronická kniha Pán hor V. na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Pán hor V. od ostatných používateľov. Nakupujte... Pán hor V. Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmilliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmilliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Pán hor V teprve vyjde (zatím se uvádí, že 1.4.) Obálka má vypadat takhle: didluse napsal: 4. 3. 2010 (13:10) Aho, zajimalo by mě jestli vyšel Pán Hor 5 i v nové obálce jako sou ostatní díly.. děkuji za odpověď:) Napsat komentář Zrušit odpověď na koment ... Nakupte společně - Pán hor. Kniha Pán hor V. patří do série Pán hor.Z této série Vám nabízíme celkem 5 knih za zvýhodněnou cenu 1 235 Kč. Rozsáhlá historicko-romantická sága Pán hor mapuje osudy šesti generací šlechtického rodu de Braie od roku 1785. Odeh...

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán hor V..pdf

POPIS

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Je mužem, který zosobňuje oba dosud neslučitelné světy: aristokrat ze starého rodu a zároveň majitel prosperujících podniků. I přes poznamenanou tvář připadá Maxmilián ženám přitažlivý. Je inteligentní, zajímavý, kultivovaný, bohatý. O manželství však neuvažuje, stačí mu nezávazné milostné vztahy. Ovšem jen do chvíle, kdy ho ekonomické důvody znásobené tlakem rodiny přimějí změnit názor.

Chcete si přečíst knihu?Pán hor V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Pán hor V. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY