Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování

Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování - Brigitte Rauth–Widmannová | Dcparkrx.org

...m a svorníkem Grassovy Gdaňské trilogie, jejíž krajní pilíře tvoří velké romány Plechový bubínek (1959) a Psí roky (1963) ... Co ma pes na mysli levně | Mobilmania zboží ... .Soustřeďuje se na ústřední dějiště trilogie, baltský přístav Danzig/Gdaňsk, dobu těsně předválečnou a válečnou a na jednu ústřední postavu. Podobné jednotky. Co má kočka na mysli : obrazový průvodce kočičích gest a chování / Autor: Rauth-Widmann, Brigitte Vydáno: (2018) Má kočka mi rozumí : mimika, gesta a zvukové projevy / Autor: Kurschus, Andrea Vydáno: (2018) Snažíme se porozumět kočce : mimika, zvuky, řeč těla / Autor: Rauth-Widmann, Brigitte Vydáno: (2015) Sleva Vašut Pokojová kočka: Tygřík v obýváku black friday Zobrazit celý popis a akční nabídku černý pátek na e-shopu >>> Specifikace Pokojová kočka: Tygřík v obýváku naleznete níže, nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz Hobby a auto/moto, u kterého si můžete tento výrobek rovnou zakoupit za skvělou cenu 111 Kč. Hvězdy: Úplný obrazový průvo ... Co má kočka na mysli - Rauth-Widmann Brigitte od 158 Kč ... ... .cz Hobby a auto/moto, u kterého si můžete tento výrobek rovnou zakoupit za skvělou cenu 111 Kč. Hvězdy: Úplný obrazový průvodce vesmírem (978-80-242-5717-4) Cena 561 Kč Detail Kniha - autor Marek Chvátal, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha je strhujícím průvodcem po nejpůsobivějších a nejzajímavějších místech ve vesmíru od třpytivých hvězdných porodnic po superhmotné černé díry a ... K produktu na stránkách naleznete popis a specifikace. Na našich stránkách naleznete i recenze Kompletní péče o kočku: aby byla zdravá a šťastná, podrobný popis e-shopu Alza.cz Pet, který produkt prodává a tipy kde koupit Kompletní péče o kočku: aby byla zdravá a šťastná. Další informace o výrobku naleznete níže. O čem je kniha Co má kočka na mysli? Kočky dokážou plánovat a vytvořit si představu o tom, co přijde. Mají výbornou paměť - to, co je potřebné nebo příjemné, se rychle naučí. Mimoto mají také asociativní paměť, takže umí porovnávat některé nové úkoly s tím, co se už naučily. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Kočka v síti: kočičí detektivka (978-80-87973-23-3) v nejvyšší kvalitě. Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování . 199 Kč. Detail Kompletní péče o kočku: aby byla zdravá a šťastná . 199 Kč. Detail Harmonický život s kočkou . 212 Kč. Detail Zdravá kočka . 228 Kč. Detail Kočičí řeč . 247 Kč. Detail Má kočka mi rozumí . 247 Kč. Detail Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování (978-80-7549-637-9) Kniha - autor Brigitte Rauth-Widmann, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kočky dokážou plánovat a vytvořit si představu o tom, co přijde. Žehličky na vlasy (167) PowerBank (155) Masážní přístroje (145) Odvlhčovače vzduchu (137) Foto, video (133) Detektory kouře (133) Ochlazovací vzduchu (128) Kulmy a vysoušeče vlasů (125) Elektrické krby (112) Fény na vlasy (107) Teplovzdušné ventilátory (101) Mlýnky na kávu (99) Tablety (92) Epilátory a depilátory (81)...

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Rauth–Widmannová
DIMENZE
11,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování.pdf

POPIS

Kočky dokážou plánovat a vytvořit si představu o tom, co přijde. Mají výbornou paměť – to, co je potřebné nebo příjemné, se rychle naučí. Mimoto mají také asociativní paměť, takže umí porovnávat některé nové úkoly s tím, co se už naučily. A hodně se toho dokážou naučit pozorováním a napodobováním. S jistotou tedy můžeme tvrdit, že u koček lze pozorovat mnohem víc než pouhé instinktivní chování. Autorka pomocí výstižných fotografií zaznamenává jednotlivá kočičí gesta a chování a vysvětluje, co znamenají.

Chcete si přečíst knihu?Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Rauth–Widmannová. Číst Co má kočka na mysli: Obrazový průvodce kočičích gest a chování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY