Puberta: Opora, volnost, mantinely

Puberta: Opora, volnost, mantinely - Jan Uwe-Rogge | Dcparkrx.org

...m v rodinném životě? Kniha: Puberta -- Opora, volnost, mantinely - Jan Uwe-Rogge ... Kniha: Puberta (Jan Uwe-Rogge) | Martinus ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Puberta Opora, volnost, mantinely. Jan Uwe-Rogge * Jak se z našich dětí stávají dospělí? * Jak jim nechat volnost, ale zároveň nastavit mantinely? * Jak jim poskytnout oporu a budovat vzájemný vztah? * A jak se vyhnout klasickým konfliktům v rodinném životě? Autor sympatickým způsobem odpovídá na tyto a mnohé další ... Opora, volnost, mantinely. UWE-ROGGE Jan. Info: Edika, 2018 (1.) - brož., 248 s ... Puberta | Slovník cizích slov ... ... Opora, volnost, mantinely. UWE-ROGGE Jan. Info: Edika, 2018 (1.) - brož., 248 str. EAN: 9788026612803 ISBN: 978-80-266-1280-3 Puberta. Opora, volnost, mantinely. Průvodce obtížným obdobím v dospívání. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Zboží, které NENÍ SKLADEM NEMŮŽEME GARANTO...

INFORMACE

AUTOR
Jan Uwe-Rogge
DIMENZE
8,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Puberta: Opora, volnost, mantinely.pdf

POPIS

Jak se z našich dětí stávají dospělí? Jak poskytnout oporu a budovat vzájemný vztah? Jak dopřát volnost, ale zároveň nastavit mantinely? A jak se vyhnout konfliktům v rodinném životě? Autor sympatickým způsobem odpovídá na tyto a mnohé další otázky a dokládá příklady z praxe. Puberta je obtížným obdobím a ačkoli je nedílnou součástí lidského života, bývá zkrátka někdy nad síly všech zúčastněných. Jenže právě v této chvíli by rodiče neměli kapitulovat, role rodičů je právě nyní obzvláště důležitá!

Chcete si přečíst knihu?Puberta: Opora, volnost, mantinely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Uwe-Rogge. Číst Puberta: Opora, volnost, mantinely Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY