Tarot - hra Osudu na každý den

Tarot - hra Osudu na každý den - Anima Noira | Dcparkrx.org

...u kartu na den ... Kniha: Tarot -- Hra osudu Autor: Anima Noira - Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké ... Tarot - hra Osudu na každý den - Anima Noira | Knihy Dobrovský ... . Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. ... (celý popis) Titul je na partnerském skladu >50ks - doručujeme za 2 ... V dnešní době je mnoho vykládacích způsobů a pomůcek odhalujících budoucnost. Mají jedno společné: Pomoci naladit člověka na správné vibrace energií a informací, a poté odhalit cestu, kter ... Kniha Tarot hra osudu pro každý den - Anima Noira ... . Mají jedno společné: Pomoci naladit člověka na správné vibrace energií a informací, a poté odhalit cestu, která se před ním rozprostírá, pokud bude zastávat tu samou životní linii, jako v době, kdy se na svou budoucnost ptá. Tarot - hra Osudu na každý den Autor: Noira, Anima Nakladatel: Omega EAN: 9788073909772 ISBN: 978-80-7390-977-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 228 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 Objednávejte knihu Tarot - Hra osudu na každý den v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tarot - hra Osudu na každý den 2016; Kniha Tarot - hra Osudu na každý den je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 4x: Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... • Tarot - hra Osudu na každý den Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit ... 0 hodnocení Tarot - Hra osudu na každý den 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám ... Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami - a karty začnou mluvit k vám. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou kartu na den ......

INFORMACE

AUTOR
Anima Noira
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot - hra Osudu na každý den.pdf

POPIS

Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami - a karty začnou mluvit k vám. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou kartu na den pochází z pera známé čarodějnice. Autorka si po dva roky vedla deník a sledovala, jaké události, lidé a sny znamení ji provázejí po vytažení jednotlivých karet. Vy si teď můžete vzít do ruky její deník a začít rozvíjet svůj šestý smysl. Kniha je proložena střípky okultních učení a rozhodně se u ní nebudete nudit. Je totiž po hříchu zábavná.

Chcete si přečíst knihu?Tarot - hra Osudu na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anima Noira. Číst Tarot - hra Osudu na každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY