Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam…

Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… - Bob Adamson | Dcparkrx.org

...ky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá u sebe doma v australském Melbourne ... Vše je právě tak, jak to je Dokud nás myšlenky neodvedou ... ... . Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba" Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá u sebe doma v australském Melbourne. Bob svoji moudrost předává s neobvyklou bezprostředností a nezvratnost jeho slov ... Název: Vše je právě tak, jak to je - Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Originá ... Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou ... ... . Bob svoji moudrost předává s neobvyklou bezprostředností a nezvratnost jeho slov ... Název: Vše je právě tak, jak to je - Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Originální název: What's wrong with right now? Autor: Bob Adamson. Překladatel: Adam Pumpr. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7500-340-9. EAN: 9788075003409. Objednací kód: NA324060 Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Tato kniha je souborem rozhovorů "námořníka Boba" Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá u sebe ... Úvodní stránka Filozofie a náboženství Všeobecné a ostatní Vše je právě tak, jak to je - Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Filozofie a náboženství Filozofie Bob sv...

INFORMACE

AUTOR
Bob Adamson
DIMENZE
9,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam….pdf

POPIS

Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba“ Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá u sebe doma v australském Melbourne. Bob svoji moudrost předává s neobvyklou bezprostředností a nezvratnost jeho slov boří všechny hranice mysli, jež jsme si sami vystavěli. Tím nám otevírá svobodu, která je pro nás přirozeným stavem bytí.

Chcete si přečíst knihu?Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Adamson. Číst Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY