Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe

Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe - Alena Kuzmová, | Dcparkrx.org

...et, jak si poradí se souvislým textem ve španělštině ... The diamond axe en jaroslav tichy alena kuzmova levně ... ... . Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty. The Diamond Axe. Phil Watson, Alena Kuzmová, Jaroslav Tichý. Zahraniční literatura Výuka cizích jazyků. Audiokniha přináší výběr nejkrásnějších pohádek z knihy Jaroslava Tichého, které jsou převyprávěny zjednodušenou angličtinou: Diamantová sekera; Jak bednář... Produkt Jewish Fairytales and Legends. Jewish Fairytal ... E-kniha: Diamantová sekera B1/B2 | Knihy.ABZ.cz ... ... Produkt Jewish Fairytales and Legends. Jewish Fairytales and Legends: Krátky popis: Neodolatelný produkt Jewish Fairytales and Legends od výrobce Vitalis u nás najdete po slevě od 324 Kč : Obvyklá cena Diamantová sekera. Kdo napsal knihu Diamantová sekera? Autorem je Jaroslav Tichý. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Produkt The Diamond Axe (EN) Audiokniha přináší výběr nejkrásnějších pohádek z knihy Jaroslava Tichého, které jsou převyprávěny zjednodušenou angličtinou: Diamantová sekera; Jak bednář přelstil vlka, medvěda a zajíce; Tajná slova; Bída; Tříska a Kůra; Boháč a čert; Statečný voják; O zlé selce a Chlupatém Hastroši Texty jsou upravené pro středně ......

INFORMACE

AUTOR
Alena Kuzmová,
DIMENZE
6,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe.pdf

POPIS

Publikace přináší výběr nejkrásnějších pohádek z knihy Jaroslava Tichého, které jsou zpracovány zrcadlově v anglicko-české podobě. Text ve zjednodušené angličtině je upravený pro středně pokročilé studenty (B1–B2 podle SERR pro jazyky). Kromě dvojjazyčného textu v knize také najdete souhrnné otázky na porozumění, vysvětlení obtížnějších frází a gramatických jevů a cvičení. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilý mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.

Chcete si přečíst knihu?Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kuzmová,. Číst Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY