Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem

Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem - Yoshifumi Miyazaki | Dcparkrx.org

...esní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem - Miyazaki Yoshifumi - V posledních letech se onemocnění spojená se stresem stala globálním společenským problémem ... Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci ... ... . Dnešní svět vyvolává u lidí nadměrnou stimulaci a stres, v Kupte knihu Shinrin-yoku Lesní terapie pro zdraví a relaxaci (Yoshifumi Miyazaki) s 4 % zľavou za 3.50 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Shinrin-yoku - lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem ... Shinrin-yoku - lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem Miyazaki Yoshifumi. Do ... Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci ... ... . Shinrin-yoku - lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem ... Shinrin-yoku - lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem Miyazaki Yoshifumi. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-271-0778-. EAN. 9788027107780. Počet stran. 192 . 1. Koncept lesní terapie 21 2. Vztah k přírodě v Japonsku 43 3. Praxe lesní terapie (shinrin-yoku) 63 4. Přineste si les domů 97 5. Vědecké pozadí terapie přírodou 127 6. Budoucnost výzkumu lesní terapie 177 ORGANIZACE ZABÝVAJÍCÍ SE LESNÍ TERAPIÍ 184 ODKAZY 185 REJSTŘÍK 188 PODĚKOVÁNÍ 192 V posledních letech se onemocnění spojená se stresem stala globálním společenským problémem. Dnešní svět vyvolává u lidí nadměrnou stimulaci a stres, v důsledku toho je lidské tělo náchylnější k onemocněním. Proto nás nepřekvapuje, že se pozornost vrací k shinrin-yoku jako k příkladu přirozeného a nízkonákladového způsobu, jak tento problém zmírnit ... lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem. Miyazaki Yoshifumi. Shinrin-yoku, využívání lesa pro různé relaxační aktivity, je v Japonsku velmi oblíbené a mohli bychom se jím inspirovat. Shinrin-yoku nedokáže vyléčit nemoci, ale má prokazatelné preventivní účinky na lidské zdraví a pocit pohody. ... Hledáte Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem od Miyazaki Yoshifumi? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Shinrin-yoku Lesní terapie pro zdraví a relaxaci (Yoshifumi Miyazaki) s 15 % slevou za 84 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Shinrin-yoku -- lesní terapie pro zdraví a relaxaci inspirujte se Japonskem Autor: Yoshifumi Miyazaki Shinrin-yoku, využívání lesa pro různé relaxační aktivity, je v Japonsku velmi oblíbené a mohli bychom se jím inspirovat. Shinrin-...

INFORMACE

AUTOR
Yoshifumi Miyazaki
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem.pdf

POPIS

V posledních letech se onemocnění spojená se stresem stala globálním společenským problémem. Dnešní svět vyvolává u lidí nadměrnou stimulaci a stres, v důsledku toho je lidské tělo náchylnější k onemocněním. Proto nás nepřekvapuje, že se pozornost vrací k shinrin-yoku jako k příkladu přirozeného a nízkonákladového způsobu, jak tento problém zmírnit. Vědci začali studovat účinky přírody na tělo i na psychiku, na lidské zdraví a vnímání pocitu pohody. Je pochopitelné, že když jsme obklopeni přírodou, cítíme se prostě lépe. Nyní máme k dispozici i vědecká důkazy, které potvrzují, že aktivity různých typů přírodních terapií mají vliv nejen na snížení pocit stresu, ale také na hodnoty krevního tlaku a srdeční frekvenci.

Chcete si přečíst knihu?Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yoshifumi Miyazaki. Číst Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY