Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí

Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí - Jasmina Trifoni | Dcparkrx.org

...tního prostředí, přírodní katastrofy, devastující lov zvířat a ryb nebo nekontrolovaný rozvoj měst a turistiky ... Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí ... ... Stovky skvělých knížek všech žánrů. To je Naše nakladatelství. Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí Trifoni Jasmina Ozbrojené konflikty, náhlé změny klimatu, znečištění životního prostředí, přírodní katastrofy, devastující lov zvířat a ryb nebo nekontrolovaný rozvoj měst a turistiky vytvářejí neustálou a velmi vážnou hrozbu pro životní prostředí ... Objednávejte knihu Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. ... Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí - Jasmina ... ... ... Objednávejte knihu Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vazba: pevná: Počet stran: 272: EAN: 9788073904876: ISBN: 978-80-7390-487-6: Originál: Places to Visit Before They Disappear: Značka: Edice Knihy Omega Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí. Jasmina Trifoni. pevná vazba Ozbrojené konflikty, náhlé změny klimatu, znečištění životního prostředí, přírodní katastrofy, devastující lov zvířat a ryb nebo nekontrolovaný rozvoj měst a turistiky vytvářejí neustálou a velmi… 15 míst, které byste měli navštívit, než úplně zmizí ze zemského povrchu 7 úchvatných míst v Rusku pro pěší turistiku Kapverdy - 10 míst, které musíte během dovolené navštívit...

INFORMACE

AUTOR
Jasmina Trifoni
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí.pdf

POPIS

Ozbrojené konflikty, náhlé změny klimatu, znečištění životního prostředí, přírodní katastrofy, devastující lov zvířat a ryb nebo nekontrolovaný rozvoj měst a turistiky vytvářejí neustálou a velmi vážnou hrozbu pro životní prostředí, nejkrásnější oblasti, památky i přírodní ekosystémy naší planety. Celý svět začal být na tyto podněty citlivější, a proto je na záchranu přírodních unikátů, jež pro lidstvo představují křehký a nenahraditelný poklad, vynakládáno velké úsilí. Ačkoliv jsou tomuto cíli mnozí lidé oddaní, velký počet památek byl už bohužel nenávratně poškozen nebo k tomu nemá daleko. V této knize najdete kromě spousty fotografií i celou řadu klenotů planety Země. Nechybí zde výjimečné památky různých kultur, od archeologických nálezů v afghánském Bámjánském údolí až po nejrůznější divy světa v Sýrii. Na naší planetě se nachází i nenahraditelné přírodní bohatství, kupříkladu v národních parcích v Demokratické republice Kongo. Ekosystém tohoto parku ohrožuje občanská válka a pytláctví. V této knize se rovněž nacházejí starobylé památky z údolí Káthmándú v Nepálu, které v roce 2015 vážně poškodilo ničivé zemětřesení. Objevíte zde i islandské fjordy, jež v důsledku změny klimatu nevypadají tak jako dřív. Tato kniha se věnuje vzácným divům, jejichž existenci ohrožují přírodní jevy i lidská činnost. Dále vyobrazuje nejen dnešní komplikovanou dobu, ale snaží se vyslat i zprávu plnou naděje do budoucnosti. Apeluje na všechny, aby se začali věnovat ochraně dvou nejdůležitějších věcí na světě: přirozeného prostředí, v němž žijeme, a kulturního dědictví, které nám zanechali naši předkové.

Chcete si přečíst knihu?Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jasmina Trifoni. Číst Místa, která musíte navštívit , než navždy zmizí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY