Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater

Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater - Andy Griffiths | Dcparkrx.org

...ídky více než 20 miliónů titulů. Pětičlenná porota složená z vybraných zaměstnanců Organizátora, zabývajících se publikací knih (dále jen „porota"), vybere podle vlastního uvážení příspěvky, které ocení takto: 1x Hvězdářský dalekohled 20x kniha Ztřeštěný dům na stromě; 13 pater 100x vybarvovací plakát ... Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater - Knihy.ABZ.cz ... . VII. Oznámení výsledků soutěže Hledáte Ztřeštěný dům na stromě 52 pater od Andy Griffiths? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pokračování knížky Ztřeštěný dům na stromě - tentokrát 26 pater opět kombinuje klasický text s komiksem. Autobiografičtí hrdinové Andy a Terry rozšířili svůj dům na stromě o dalších 13 pater se spoustou skvělých nápadů. Zaujala nás hlavně zmrzlinárna s obrovskou nabídkou zmrzlin nevš ... Ztřeštěný dům na stromě - 26 pater - Griffiths Andy ... ... . 33 prodejen po celé ČR Pokračování knížky Ztřeštěný dům na stromě - tentokrát 26 pater opět kombinuje klasický text s komiksem. Autobiografičtí hrdinové Andy a Terry rozšířili svůj dům na stromě o dalších 13 pater se spoustou skvělých nápadů. Zaujala nás hlavně zmrzlinárna s obrovskou nabídkou zmrzlin nevšedních příchutí. Ztřeštěný dům na stromě 39 pater. Ztřeštěný dům na stromě 39 pater Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788087595701. Andy Griffiths. Manufacturer: Petrkov. Varianta: Kniha 199 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. Availability: IHNED ... Pokračování úspěšného světového bestselleru. Andy a Terry se rozhodli trochu rozšířit svůj dům na stromě a přidali dalších třináct zbrusu nových pater, například: autodrom, skate rampu (s nebezpečím pádu do krokodýlí jámy), arénu na zápasy v bahně, antigravitační komoru, zmrzlinového robota jménem Ledoruký Edvard, Labyrint… 3. kniha v sérii Ztřeštěný dům na stromě. O čem je kniha Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater? Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného devětatřicetipatrového domu na stromě! Čeká vás 13 zbrusu nových, akčních poschod...

INFORMACE

AUTOR
Andy Griffiths
DIMENZE
7,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater.pdf

POPIS

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného devětatřicetipatrového domu na stromě! Čeká vás 13 zbrusu nových, akčních poschodí. Najdete tu například nejděsivější horskou dráhu na světě, operní dům, buldozerové bitevní pole, diskotéku se světelnou podlahou a obří disko-koulí, arénu s boxovacím slonem, který si říká Troubinátor, špičkově vybavenou kancelář s opakovacími poloautomatickými sešívačkami, laserovými gumami a katapultovacími kancelářskými křesly. Tak na co čekáte? Čtěte!

Chcete si přečíst knihu?Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andy Griffiths. Číst Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY