Psí bouda

Psí bouda - Martina Patráková | Dcparkrx.org

...až při dodání; dbáme na kvalitu; žádné OSB desky, pouze dřevo/palubky; kvalitní psí bouda jako estetický doplněk zahrady, domu; 15 let zkušeností v oboru; rychlé dodací lhůty Každá psí bouda od nás má již v základní ... Pivnice Psí Bouda | Hradec Králové - Originální pivnice v ... ... ... Výroba psí boudy na zakázku Znaky základní psí boudy: - naše psí boudy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva - použití pouze nerezových vrutů (žádné hřebíky) - otevírací střecha s aretací, pro kontrolu vašeho pejska (štěňat) Psí bouda se dá také upravit do podoby vhodné pro umístění do kotce, tj. s rovnou střechou a s minimálními přesahy. Cena takové boudy zůstává stejná jako cena původní. Požadavek na tuto úpravu prosím napište do vaší objednávky v sekci objednat. Psí bouda od boudy Praha : Jsme firma vyrábějí ... Zateplené psí boudy | Dřevovýroba Dařina ... . s rovnou střechou a s minimálními přesahy. Cena takové boudy zůstává stejná jako cena původní. Požadavek na tuto úpravu prosím napište do vaší objednávky v sekci objednat. Psí bouda od boudy Praha : Jsme firma vyrábějící výhradně psí boudy a kotce; Dlouholeté zkušenosti se stavbou zateplených psích bud. Naše bouda má bezkonkurenční poměr kvality/ceny. Individuální přístup ke každému přání zákazníka. Při objednávce psí boudy neni třeba platit zálohu. Sídlo Firmy : Praha 5 - Boudy ... Ideální psí bouda. Dobře udělaná psí bouda nejen, že vypadá dobře, ale také po všech stránkách plní svou funkci. Bouda pro vašeho psa by měla pro něj být zároveň pohodlným ložem, které bude jeho útočištěm a kde bude rád odpočívat nejen během noci, ale i přes den. Psí bouda se dá také upravit do podoby vhodné pro umístění do kotce, tj. s rovnou střechou a s minimálními přesahy. Cena takové boudy zůstává stejná jako cena původní. Požadavek na tuto úpravu prosím napište do vaší objednávky v sekci objednat. Psí boudy patří do základní výbavy zejména pro psy, kteří tráví hodně času venku. Při výběru boudy pro psa dbejte na to, aby měl pes dostatek místa a cítil se v ní bezpečně. Pro použití v zimních měsících by měla být bouda izolována. Bouda pro psa zateplená 100x70x70cm 8 933 K ... Mezi nejžádanější boudy pro psy patří zateplené psí boudy, aby v ní váš čtyřnohý přítel pobývat jak v létě, tak v zimě. Jsou opatřené robustním kovovým rámem, stěnami z palubek, ... Bouda je zatím pro štěně dost veliká, ale aspoň si tam může vodit psí návštěvy. Závěr. Bouda funguje. Je velmi těžká, ve dvou bez střechy a bez přepážky jsme jí sotva odvlekli na místo. Kdybych to přepočetl na peníze, bylo lepší jí koupit. Ale ta radost něco takto sám vyrobit, ta se nedá vyčíslit. Psí bouda zateplená od Boudy Praha, kotce pro psa od Kotce Praha. Prosíme využívejte náš nový shop na adrese: www.shop-boudypraha.cz. Psí boudy. Proč si vybrat psí boudu právě u nás: 6 velikostí dle vzrůstu plemena psa + mnoha barevných kombinacích; odnímatelná střecha pro lepší čištění, zateplení pro maximální pohodlí,ošetření proti vlhkosti...

INFORMACE

AUTOR
Martina Patráková
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí bouda.pdf

POPIS

Jak se loví pes v bazénu? Kdy je nejvhodnější doba k chytání lupičů? Kolik psů uveze třídveřový vůz, aby se do něj vešel i jeho řidič, a proč se nevyplácí po vlastních psech střílet? A je skutečně pravda, že by si měl člověk pořídit pouze takového psa, kterého sám unese? Autorka a zároveň majitelka nevychované psí smečky - bernardýna Báry, zlatého retrívra Arnošta a bernské salašnické Berty - ve své povídkové knížce s humorným nadhledem zachycuje komické a nevšední situace, které se svými svěřenci skutečně zažila. Ať již se jednalo o střety s ostatním zvířectvem, lesní ostrahou, vodními a jinými živly, zvěrolékaři, válečníky nebo o svérázná řešení četných kázeňsky nezvladatelných stavů.

Chcete si přečíst knihu?Psí bouda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Patráková. Číst Psí bouda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY