Papírový zvěřinec: 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky

Papírový zvěřinec: 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky - - | Dcparkrx.org

...l lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky ... Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a ... ... . Celkové hodnocení ... 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky. KAMPFFMEYER Wolfram. Info: Mladá fronta, 2018 (1.) - brož., 88 str. EAN: Od deseticentimetrových méďů se hravě proskládáte až k půlmetrové hlavě jelena. Stačí nůžky, pravítko, tužka, lepidlo a je postaráno o zábavu pro celou rodinu. Zboží ze stejné kategorie - Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them ... Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a ... ... . Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... 3D-Model Opera v Sydney 58 dielov 3D Model "Opera v Sydney" , od renomovanej značky FOLIA vyrábajúcej kreatívne potreby,je zmenšenou kópiou slávnej kultúrnej pamätihodnosti. Je ako stvorený na kreatívne tvorenie s deťmi. Model je vyrobený z vopred potlačenej perforovanej spevnenej lepenky, jednotlivé diely skladáte podľa ... Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena,… Ohodnotit » Doporučit známemu » Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky kolektiv. Běžná cena: ... Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky 239 CZK Nov ... Všechny informace o produktu Kniha Papírový zvěřinec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Papírový zvěřinec. Papírový zvěřinec od 198 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklam...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Papírový zvěřinec: 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky.pdf

POPIS

V této knize najdete kompletní set předloh s podrobným návodem na složení šesti zvířecích trofejí. Díky názorným instrukcím, kde a jak papír vystřihnout, přehnout a slepit, probudíte svého miláčka k životu během chvilky. A pak si vaším výtvorem můžete originálně vyzdobit nejen zdi, ale i poličky v pokojíku. Jednotlivé modely se liší podle náročnosti a velikostí. Od deseticentimetrových méďů se hravě proskládáte až k půlmetrové hlavě jelena. Stačí nůžky, pravítko, tužka, lepidlo a je postaráno o zábavu pro celou rodinu.

Chcete si přečíst knihu?Papírový zvěřinec: 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Papírový zvěřinec: 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY