Objevuj s úsměvem: Dinosauři

Objevuj s úsměvem: Dinosauři - Emilia Dziubaková | Dcparkrx.org

...h obrů celí paf, postupně se ale dozvídají spoustu zajímavých, úžasných ... Knihy - Leporelo: Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI | Knihy.ABZ.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI - Dziubaková Emilia, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI - Dziubaková Emilia. Hledáte Objevuj s úsměvem Dinosauři od Emilia Dziubaková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné kategorie - Objevuj s úsměvem: DIN ... Kniha Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI - Emilia Dziubaková ... ... . 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné kategorie - Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI. Auta - Malá knížka do ručky. Kód: 0368491 Autor: neuveden EAN: 9788075474353 Dostupnost: 31 - 50ks. ks. Cena s DPH: Objednávejte knihu Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI Fousáč má obrovský hlad, nedaří se mu ale nic ulovit. Naštěstí najde vejce. Brzy se však ukáže, že si z něj volské oko ani míchaná vajíčka neudělá. To vejce je totiž stroj času! Fousáč a jeho kamarád šváb se dostanou do světa dinosaurů. V naší sbírce je samozřejmě zásoba dinosauřích knížek 練秊 Objevuj s úsměvem - Dinosauři Nádherné ilustrace Emilia Dziubak, na ty se já osobně nemohu vynadívat 殺 znáte i z knihy Rok v lese. #dinosauri... Knihy - Leporelo: Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI - Dziubaková, Emilia ; Fousáč má obrovský hlad, nedaří se mu ale nic ulovit. Naštěstí najde vejce. Brzy se však ukáže, že si z něj volské oko ani míchaná vajíčka neudělá. To vejce je totiž stroj času! ... Kniha Objevuj s úsměvem: Dinosauři Přidat komentář. TaLu. 21 12. února. Knihu jsme koupili, protože autorka a ilustrátorka je prostě báječná. ... Fousáč má obrovský hlad, nedaří se mu ale nic ulovit. Naštěstí najde vejce. Brzy se však ukáže, že si z něj volské oko ani míchaná vajíčka neudělá. To vejce je totiž stroj času! Fousáč a jeho kamarád šváb se dostanou do světa dinosaurů. 0 hodnocení Dinosauři - Objevuj s úsměvem 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vousáč a švábice se vydávají na cestu časem. Je to povedená dvojice - představte si pračlověka a švábí dámu, kteří zabloud...

INFORMACE

AUTOR
Emilia Dziubaková
DIMENZE
9,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevuj s úsměvem: Dinosauři.pdf

POPIS

Nerozlučná dvojice kamarádů Vousáč a švábice se vydávají na cestu časem. Je to povedená dvojice – představte si pračlověka a švábí dámu, kteří zabloudí do země dinosaurů. Chudáčci, jsou z těch velkých obrů celí paf, postupně se ale dozvídají spoustu zajímavých, úžasných poznatků o podivuhodných bytostech, kteří – musí uznat – jsou docela sympaťáci. Zábavné a naučné leporelo je určeno dětem od 2 do šesti let.

Chcete si přečíst knihu?Objevuj s úsměvem: Dinosauři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilia Dziubaková. Číst Objevuj s úsměvem: Dinosauři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY