Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme

Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme - - | Dcparkrx.org

...ozměry: 20,2 × 24,2 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Kniha Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme - Jitka ... ... . vydání) Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme - neuveden. Srozumitelný, přehledný průvodce fakty o potravinách a výživě. Přibližuje klíčové koncepce o jídle a... Obsah knihy: Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme. Srozumitelný, přehledný průvodce fakty o potravinách a výživě. Přibližuje klíčové koncepce o jídle a zabývá se různými teoriemi, které potraviny nám prospívají a které ne. Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a ... Jak funguje jídlo - Co jíme, když jíme - kolektiv autorů ... ... . Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu 2017; Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat 1974; všech 13368 knih autora. Kniha Jak funguje jídlo - Co jíme, když jíme je v Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme - neuveden. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Tato nová kniha Jak funguje jídlo a co jíme když jíme mi dělala vážně radost. Dozvědět se tolik užitečných informací na jednom místě je velkou výhodou a tak jsem se velmi rychle při začtení dozvěděl opravdu velké množství velmi zajímavých věcí, o kterých jsem neměl ani tušení. Kniha: Jak fungu...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme.pdf

POPIS

Srozumitelný, přehledný průvodce fakty o potravinách a výživě. Přibližuje klíčové koncepce o jídle a zabývá se různými teoriemi, které potraviny nám prospívají a které ne. Graficky poutavě upravená publikace zkoumá to dobré, to špatné i to matoucí o potravinách, probírá i trendy ve výživě. Přečtěte si, co jsou to antioxidanty, zjistěte, co s vaším tělem udělají superpotraviny, poučte se, proč je nebezpečné znovu ohřívat rýži. Kniha pokrývá širokou škálu témat, od diet k nesnášenlivosti lepku a vyvrací řadu běžných mýtů o jídle. Vysvětluje, jaké jsou zásady dobré výživy, probírá jednotlivé skupiny potravin, srovnává organické a průmyslově zpracované potraviny. Sleduje historii výroby potravin a organického zemědělství, způsob dopravy potravin, vysvětluje i to, co znamená doporučené datum spotřeby. Kniha je poutavým průvodcem čtenáře, pomůže mu pochopit skryté biologické účinky běžných potravin pomocí vědeckého rozboru a odhalí sílu různých druhů jídla a pití.

Chcete si přečíst knihu?Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak funguje jídlo: Co jíme, když jíme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY