Alfa bohyně

Alfa bohyně - Eva Paclíková | Dcparkrx.org

...lnější energie, která dokáže doslova zázraky ... Vaše přání (ex) žije v jiném městě? Vzdálenost a naše ... ... . Ing. Eva Paclíková - Certified Relationship & Transformational Coach Kniha Alfa bohyně je o ženách, které v sobě mají sílu změnit nejenom svůj život, ale také tento svět. Často o tom však nevědí. V minulém videu jsme si řekli, jaké 3 kroky je zapotřebí udělat, abyste obnovili disharmonický vztah. Zmínila jsem se o sebemluvě, a proto se dnes na téma sebemluva podíváme ... V dnešním videu odpovídám na dotaz, který ... Kniha Alfa Bohyně ... ... V dnešním videu odpovídám na dotaz, který nám zaslala Mája. Ptá se, co dělat, když se její přání neplní tak, jak by si přála, ale plní se „skoro". Přečtěte si mé nové ... Kniha: Alfa bohyně Autor: Eva Paclíková V knize najdete deset kapitol, které Vám postupně ukážou, jaká moc a síla se ukrývá ve Vašem nitru. autorka knihy Alfa Bohyně. Eva je ženou, která na základě svých vlastních minulých pádů dokáže citlivě...

INFORMACE

AUTOR
Eva Paclíková
DIMENZE
12,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Alfa bohyně.pdf

POPIS

V knize najdete deset kapitol, které Vám postupně ukážou, jaká moc a síla se ukrývá ve Vašem nitru. Naučíte se techniky, jež začnou probouzet Vaši sebelásku. Dozvíte se i o dalších zákonech Vesmíru, o kterých se nemluví. Věřím, že s pomocí této knihy zažijete mnoho AHA momentů, které Vám pomohou začít měnit směr svého dosavadního života tak, abyste započala cestu ke svým snům a cílům. Knihou se prolíná můj osobní příběh, díky kterému chci ženám ukázat, že i když to někdy vypadá, že jsme sešly z cesty, můžeme se na tu cestu kdykoli vrátit nebo dokonce zcela změnit směr a jít jinou cestou. Tou, která je pro nás nejlepší.

Chcete si přečíst knihu?Alfa bohyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Paclíková. Číst Alfa bohyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY