Odstíny světla

Odstíny světla - Jana Štroblová | Dcparkrx.org

.... Barevné provedení Odstíny hnědé . ... Vliv barev světla na rostliny: příležitost pro umělé ... ... .. Teplota světla 3000K (teplá bílá), krytí IP20. Zdroj v balení. Instalační hloubka 8,8 cm. Kód: 94243. Vestavná bodovka do podhledu bronz PENETO 94265. Podhledová stropní bodovka o příkonu 1x 5W, patice GU10. Kovové tělo bronzové. Poskytne teplé bílé světlo 3000K, krytí IP20. Bodovka ... světlejší odstíny žluté ukazuje, že jste pravděpodobně dobře hydratovaní, ale pokud barva ztmavovat, může to být znamení, že je třeba doplnit více tekutin. Hnědá jako tmavé pivo. Pokud jste s ... Barva světla (teplota chromatičnosti) u LED osvětlení | T ... ... . Hnědá jako tmavé pivo. Pokud jste si všimli hnědé odstíny v moči, mohlo by to být jen známkou toho, že jste dehydratovaní. Nicméne, v tomto případě je ... Odstíny světla. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jana Štroblová: Odstíny světla Knížka veršů plná barev má svůj příběh. Při prezentaci předešlé autorčiny sbírky Neviditelné obrazy zažertoval mladý výtvarník, že by jednotlivé obrazy šlo zviditelnit tím, že by je někdo jeden po druhém namaloval. Žluté odstíny. Šedé odstíny. Červené odstíny. Odstíny bílé ... Světla v zahrad ......

INFORMACE

AUTOR
Jana Štroblová
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Odstíny světla.pdf

POPIS

Knížka veršů plná barev má svůj příběh. Při prezentaci předešlé autorčiny sbírky Neviditelné obrazy zažertoval mladý výtvarník, že by jednotlivé obrazy šlo zviditelnit tím, že by je někdo jeden po druhém namaloval. Jenže těch takzvaně „neviditelných“ se v dotyčné sbírce nacházelo přesně sto. Myšlenka to tedy byla dobrá, jenže neproveditelná. Kdo by kupoval knihy na kila? Účastníky večera však tehdy ten nápad přenesl do výtvarného světa, do obrazotvornosti obrazů, a básnířka s malířem se domluvili, že zkusí vyvolat jakési příběhy jednotlivých barevných odstínů, ona ve verších, on v kresbách. Výsledkem snahy je tato útlá knížka. Úvodní báseň budí na jaře přírodu velkým třeskem barev, na následujících stránkách pak jedna po druhé jako by předvádějí svůj pocit či prožitek, svou vlastní krajinu, a vystupují z přítmí, do kterého se musí v závěrečném Šeru zase vrátit. Ale to už se nanovo chystá velký třesk barev, které na chvíli převládnou nad šedým zákalem; světlo přináší naději.

Chcete si přečíst knihu?Odstíny světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Štroblová. Číst Odstíny světla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY