České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání

České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání - Eva Mrázková | Dcparkrx.org

...e / Vražda na faře. Agatha Christie; 4,4 ... Anglicko ceske pohadky | Sleviste.cz ... . 245 Kč . Skotské pohádky / Scottish Tales ... (anglicko-české vydání) Charles du Parc a Eva Mrázkov á • Edika, 2016 ... Kupte knihu České pohádky Czech firy tales (Eva Mrázková, Charles du Parc) s 25 % slevou za 299 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všetky informácie o produkte Kniha Če ... Anglicko ceske pohadky | Sleviste.cz ... . Všetky informácie o produkte Kniha České pohádky Czech firy tales, ... České pohádky / Czech fairy tales - Anglicko-české vydání - Charles du Parc, Eva Mrázková ... Klasické české pohádky v dvojjazyčném vydání. Pohádky předávali jako cenný poklad babičky a dědečkové po léta svým vnoučatům. České pověsti / Czech Tales. Kdo napsal knihu České pověsti / Czech Tales? Autorem je Eva Mrázková, Ailsa Marion Randall, Atila Vörös. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Eva Mrázková
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání.pdf

POPIS

Klasické české pohádky, které předávají po věky prarodiče svým vnukům, k vám nyní přicházejí v bohatě ilustrované dvojjazyčné knize, aby potěšily děti i dospělé. V knize najdete deset nejznámějších pohádek na motivy Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové. Nechybí vyprávění o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, o Zlatovlásce, sedmeru krkavcích nebo princi Bajajovi. Zrcadlově uspořádaný text umožňuje kontrolu porozumění. Součástí knihy je audio nahrávka s pohádkami v českém i anglickém jazyce.

Chcete si přečíst knihu?České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Mrázková. Číst České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY