Lovci mamutů

Lovci mamutů - Eduard Štorch | Dcparkrx.org

...m pracím E. Štorcha a právem se dočkala četných ... Lovci mamutů eBook by Eduard Štorch - 9788087720547 ... ... ... Lovci mamutů (2) Román ze starší doby kamenné o životě jedné pravěké lovecké tlupy a její cestě z okolí Věstonic až na území Velké Prahy. Napínavý příběh o putování hlavních hrdinů Kopčema a Veverčáka, všech jejich dobrodružstvích, jejich vynálezech. Pink Panther Saves The Treehouse | 35 Minute Compilation | Pink Panther & Pals - Duration: 35:28. Official Pink Panther Recommended for you This featu ... Eduard Štorch - Lovci mamutů (2) | Čtenářský deník | Český ... ... . Official Pink Panther Recommended for you This feature is not available right now. Please try again later. Lovci mamutů Knížka patří k nejlepším pracím Eduarda Štorcha a právem se dočkala četných vydání nejen u nás, ale byla přeložena i do řady cizích jazyků. Dnes již klasické dílo stále znovu uchvacuje živým popisem starší doby kamenné i napínavými dobrodružstvími, kterými procházejí kurážný Kopčem a veselý ... Dějiny udatného českého národa (díly 1. - 20.). Od lovců mamutů po prvního českého krále Vratislava II. Lovci mamutů (4) Děj se odehrává na území Moravy a Čech v době mladého paleolitu. Čtenář zastihuje hocha Kopčema a jeho tlupu na jednom z úseků jejich kočovného putování a postupně s nimi poznává nejznámější naleziště naší země a seznamuje se se způsobem života pravěkých lidí. Přijeďte na místo, kde před 30 000 lety žili lovci mamutů, prohlédněte si exponáty z té doby a na chvíli se vraťte v čase do vzdálené minulosti. Většina mamutů vyhynula na konci poslední doby ledové.Ještě před 18 až 13 tisíci lety byli rozš...

INFORMACE

AUTOR
Eduard Štorch
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovci mamutů.pdf

POPIS

Knížka patří k nejlepším pracím E. Štorcha a právem se dočkala četných vydání nejen u nás, ale byla přeložena do řady cizích jazyků. Dnes již klasické dílo stále znovu uchvacuje živým popisem starší doby kamenné i napínavými dobrodružstvími, kterými procházejí kurážný Kopčem a veselý Veverčák se svými kamarády i s celou pravěkou loveckou tlupou. Prožívají starosti o obživu, nucená stěhování, boj s nepřáteli, se šelmami i přírodou. Spolu s napětím však příběh přináší též historická fakta a poučení. Jubilejní 20. vydání v nakladatelství ALBATROS!

Chcete si přečíst knihu?Lovci mamutů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Štorch. Číst Lovci mamutů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY