Kuriozity a rekordy MS ve fotbale

Kuriozity a rekordy MS ve fotbale - Ivan Truchlik | Dcparkrx.org

...obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kuriozity a rekordy - Mistrovství světa ve fotbale ... Kuriozity a rekordy Mistrovství světa ve fotbale - Ivan ... ... . TRUCHLIK Ivan. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2018 (1.) - váz., 208 str. Ze sloven. přel. J. Hladík EAN: 9788024260297 ISBN: 978-80-242-6029-7 ... Recenze produktu Kuriozity a rekordy - Mistrovství světa ve fotbale. Ve spěchu se vše muselo těsně před zápasem předělat. V roce 1998 fanoušci Newcastlu oblékli obrovskou sochu do 9 m dlouhého dresu, který nechali speciálně vyrobit za 1000 liber. V roce 1991 byl Manchester United ohodnocen na 18 milionů liber. V roce 2005 koupil k ... Seznam rekordů mistrovství světa ve fotbale - Wikipedie ... . V roce 1991 byl Manchester United ohodnocen na 18 milionů liber. V roce 2005 koupil klub Malcolm Glazer za 790,3 milionu liber. 17. dubna se uskutečnil křest knihy Ivana Truchlíka KURIOZITY A REKORDY MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE. Knihu pokřtil Ladislav Vízek. Kuriozity a rekordy MS ve fotbale autor: Truchlik Ivan doporučená cena: 329 K ... Po boji v základních skupinách, kde vypadlo třeba Německo, a dramatickém play off, se ve finále utkala Francie s Chorvatskem. Titul mistrů světa si nakonec vybojovali Francouzi, kteří zvítězili 4:2. Podívejte se na kompletní program zápasů a výsledky MS ve fotbale 2018. Rozpis zápasů ve skupinách, tabulky i program play off. Kuriozity a rekordy MS ve fotbale. Ivan Truchlik. Universum, 2018. Skladem. 259 Kč 329 K ... 61 % MEGA SLEVA Kuriozity a rekordy MS ve fotbale (defektní) Ivan Truchlik. pevná vazba 129 K ... Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje Už jste někdy slyšeli o rakouském fotbalovém týmu Union Niederkappel? Vybrali jsme ze všech fotbalových rekordů a kuriozit ty, o kterých se často moc nemluví. Nejlepší střelce ani týmy historicky nejlepší týmy v článku nehledejte. Možná vás ale překvapí, že "treble" Manchesteru United z roku 1999 není nejúspěšnější sezonou fotbalového týmu v historii ani na ... Kuriozity a rekordy MS ve fotbale Ivan Truchlik. Cena v prodejně: 329 K ... Nezvyklé divadlo připravily basketbalistky bratislavské Istrobanky divákům v Košicích. S místní Deltou v lize po 11 minutách prohrály 0:78. Tým totiž přijel k zápasu pouze s pěti hráčkami. Po 34 vteřinách se zranila první, v šesté minutě vypadly další dvě. Zbývající dvojice na palubovce ukončila úvodních deset minut prohrou 0:72....

INFORMACE

AUTOR
Ivan Truchlik
DIMENZE
3,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuriozity a rekordy MS ve fotbale.pdf

POPIS

Kniha se věnuje nejzajímavějším tématům celé takřka devadesátileté historie mistrovství světa ve fotbale. Fanoušci si tak mohou před světovým šampionátem v Rusku připomenout i předchozích dvacet turnajů. Kdo se nesmazatelně zapsal do fotbalové historie? Jaká největší překvapení se stala? Na jakém turnaji a v jakých zápasech padlo nejvíce branek? Co se událo za skandály, chyby rozhodčích nebo dopingové kauzy? Kniha poskytuje mnoho informací, ale přitom je zábavná a čtivá. Nechybí ani statistiky a bohatě ji doprovázejí historické i barevné fotografie.

Chcete si přečíst knihu?Kuriozity a rekordy MS ve fotbale ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Truchlik. Číst Kuriozity a rekordy MS ve fotbale Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY