Bez duše

Bez duše - Martin Stručovský | Dcparkrx.org

...ina ... Directed by Wiktor Grodecki. With Vaclav Cernogursky, David, Jarda, Marek ... Marina Viskovic - Bez duse 2013 - YouTube ... . Documentary look at doomed male prostitutes in Prague, ages 15 to 18, who troll at the public swimming pool, the train station, a video arcade, and a disco. After the boys talk about how they got in the game, the camera follows them to the home of Pavel Rousek. Under the name Hans Miller, he makes gay porno videos ... Tekst pjesme Oliver Dragojevic - Lijepa bez duse: Jos uvijek lijepa si, al' no ... Jak nezničit kolo "bez duše" | Aneb systémy ochrany ráfku ... ... .. Tekst pjesme Oliver Dragojevic - Lijepa bez duse: Jos uvijek lijepa si, al' nocas odlazim, zadrzi suze sve, nista mi ne znace, sasvim svejedno je, ti neces shvatiti. Zivjeti sa tobom, bilo je uzalud, nikada dovoljno, da ljubav vrati dug, vrijeme bez radosti, za mrvu mladosti. Za tvoje oci, nekad bih zivot dao, slava mrtvima, al' ja jos nisam pao, jos uvijek vjerujem, da ljubav postoji. Read about Lijepa bez duše from Oliver Dragojević's Kozmički Dalmatinac (Reizdanje) and see the artwork, lyrics and similar artists. Tělo bez duše je dokumentárním filmem o lidech, kteří se z různých důvodů rozhodli prodávat svoje tělo. Scénárista a zároveň i režisér Wiktor Grodecki nám zprostředkovává pohled do života několika velmi mladých, převážně heterosexuálních mužů, kteří se rozhodli vydělávat si na chleba prostitucí a nabízejí své tělo mužům. Duše je v řadě náboženství, mytologiích a filosofii nehmotná substance živé bytosti. K tomu později přistupuje i představa duše jako jedinečné osobní identity, důležitá zejména v křesťanství. [zdroj?] Duše může být smrtelná nebo nesmrtelná. Všeslovanské slovo duše souvisí s pojmy dýchání a dechu, podobně jako řecká psyc...

INFORMACE

AUTOR
Martin Stručovský
DIMENZE
6,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez duše.pdf

POPIS

Už delší dobu mě obtěžuje jeden muž. Píše mi esemesky. Volá mi. Byl dokonce i u mě v bytě. Já… už jsem se pár týdnů pořádně nevyspala.“ Matěj Mlynář žije dvojím životem. Přes den pracuje jako knihkupec, po nocích pomáhá lidem ve složitých životních situacích, kteří nemají koho požádat o pomoc. Během podzimního večera ho vyhledá i Marta Kučerová. Mladá žena, která potřebuje ochránit před bývalým přítelem, jenž se nedokáže smířit s rozchodem, ji pronásleduje na každém kroku. To, co Mlynář zpočátku považoval za další ze svých rutinních kšeftů, se brzy změní v drsnou hru bez pravidel, v níž jde nejen o život, ale i vlastní duši.

Chcete si přečíst knihu?Bez duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Stručovský. Číst Bez duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY