Totál Balkán

Totál Balkán - Blanka Čechová | Dcparkrx.org

...lkán od Blanky Čechové, totalbalkan.cz ... BALKAN PARTY MIX 2018 DJ DENI - YouTube ... . Credits: University of Chicago Orchestra (orchestr) Barbara Schubert (dirigent) BALKAN CLUB - DANCE PARTY MIX 2018 BALKAN PARTY MIX 2018 BALKAN CLUB MIX 2018 BALKAN CLUB DANCE PARTY 2018 BALKAN MIX 2018 nove pjesme 2018 new songs novi hitovi 2018 new hits best remixes ... Empty streets in Tuzi. Photo: BIRN/Samir Kajosevic. Montenegro's government has imposed a complete lockdown on the municipality of Tuzi, a mainly ethnic Albanian town of some 15,000 residents ... └(-.-)┘ ┌(-.-)┘ ┌(-.-)┐ ... Totál Balkán - YouTube ... ... └(-.-)┘ ┌(-.-)┘ ┌(-.-)┐ └(-.-)┐ KODI - KODI - KODI - KODI - KODI WebSite: https://kodibalkan.org/ Facebook grupa - Balkan Green https://www.facebook ... Yugoslav Wars; Clockwise from the top-left: Slovene police escort captured Yugoslav army soldiers back to their unit during the 1991 Slovene war of independence; a destroyed tank during the Battle of Vukovar; Serb anti-tank missile installations during the siege of Dubrovnik; reburial of victims of the 1995 Srebrenica massacre in 2010; a UN vehicle driving on the streets of Sarajevo during the ... The Balkans is a peninsula in Europe. The region has a combined area of 550,000 km² and an approximate population of 55 million people. The region takes its name from the Balkan Mountains, which run through the centre of Bulgaria into eastern Serbia and then continue to Slovenia as the Dinaric Alps . 1 Definitions and boundaries. The Balkan is a geopolitical area made up of twelve nations. It is identical to the region known as Southeastern Europe. The countries which are entirely within this peninsula include Albania, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Kosovo, Macedonia, and Montenegro. The Second Balkan War was a conflict which broke out when Bulgaria, dissatisfied with its share of the spoils of the First Balkan War, attacked its former allies, Serbia and Greece, on 16 / 29 (N.S.) June 1913.Serbia...

INFORMACE

AUTOR
Blanka Čechová
DIMENZE
10,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Totál Balkán.pdf

POPIS

Na první pohled vypadá Kosovo jako nádrž, do který se nepřetržitě naplno pumpuje, a všichni se okatě diví, jak je možný, že i po deseti letech je v nádrži vody sotva po kotníky. "Ale kam všechny ty prachy přišly?" rozčílím se. Kluci vybuchnou smíchy, jako bych jim právě řekla skvělej fór, kterej sama nechápu. "Nejspíš to narvali do pěti set tisíc osmi set padesáti pěti ping-pongovejch turnajů!" chechtá se Radim. Kryštof mi věnuje konejšivej úsměv, takže si připadám jako obecní primitiv, kterýmu léta naschvál tvrdili, že Země je placka, a on jim, blbec, věřil. 21:00 Jedu zpátky do Mitra. Všude tma. Nejde proud. Silnice je samá díra, kam člověk dohlídne, jsou siluety rozvalin, jako by válka skončila předevčírem. Není voda, není práce, není nic. Jen bordel, marasmus a špína. Doma přendám máslo z (teplý) lednice do (jakž takž chladnýho) mrazáku, aby ráno nebylo na kaši, poleju se vodou ze tří pet lahví a padám potmě na postel. Otázka dne: Dají se stamilióny rozkrást po stovkách? Jak se dělá demokratizace? Je možné se neztotožnit s hodnotami přední mezinárodní organizace? Proč vlají vlajky členských států tak vysoko? A proč nikdo neřekne pravdu? Mladá právnička se vydává do Kosova a na vlastní kůži získává šokující odpovědi na své otázky. V rámci jednoho roku zažije příběhy zdrcující i povznášející, udělá řadu chyb a spoustu záslužné práce, přičemž se stane černou ovcí mezinárodních misí a hrdinkou obyčejných lidí v Kosovu. Smích, který vzbuzují její glosy na adresu Organizace i kosovské společnosti, často tuhne na rtech a stožáry s vlajkami členských států obkličuje znepokojivými otazníky.

Chcete si přečíst knihu?Totál Balkán ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Čechová. Číst Totál Balkán Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY