Protiklady - Sáhni si do knihy

Protiklady - Sáhni si do knihy - - | Dcparkrx.org

... nyní k tomu má jedinečnou příležitost ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Protiklady - Sáhni si do knihy ... . Nápadité 3D ilustrace s krátkým rýmovaným textem zaujmou i nejmenší čtenáře. Leporelo pomáhá při osvojování prvních slov - zde konkrétně se děti učí protiklady jako velký/malý ... Protiklady - Sáhni si do knihy; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Luxor je nejen sítí knihkupectví s regály plnými knih, ale také místem, kde si na chvíli odpočinete od každodenního shonu a můžete si vychutnat výtečnou kávu či pár stran dobré knihy! Luxor vznikl již v roce 2001, v současné době knížky nabízíme v 36 knihkupectvích ve 20 městech po celé republice. Vážení čtenáři, při objednávce nad ... Protiklady - Sáhni si do knihy - Fiona Powers, | Knihy ... ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Protiklady - Sáhni si do knihy. Celkové hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Protiklady, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Protiklady. Protiklady od 187 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Nechajte ho, nech si doslova siahne do knihy - teraz k tomu má jedinečnú príležitosť. Nápadité 3D ilustrácie s krátkym rýmovaným textom zaujmú aj najmenšieho čitateľa. Leporelo pomáha pri osvojovaní prvých slov - tu konkrétne sa deti učia protiklady, ako veľký/malý, vnútri/vonku -, rozvíja predstavivosť a ... Chcete si knihu vyzvednout osobně? Pro kočárky a nebo invalidní vozík využijte možnost zvonku nad schody - viz foto, rádi Vám otevřeme vjezdová vrata.. Pokud vás oslovila některá kniha z naší nabídky, můžete si ji v klidu prolistovat a rovnou zakoupit přímo na recepci našeho nakladatelství. Kniha: Siahni si do knihy - Protiklady (Svojtka&Co.). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Veľký, alebo malý? Vnútri, alebo vonku? Naučiť sa rozoznávať protiklady a pritom si siahnuť do knihy? Teraz je to možné vďaka tomuto reliéfnemu leporelu! Kniha Protiklady - Siahni si do knihy (Kolektív) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Protiklady - Sáhni si do knihy.pdf

POPIS

Můžeš zůstat v suchu, anebo se zmáčet – v psí boudě je místo pro jednoho spáče. Každá stránka v tomto reliéfním leporelu podněcuje zrak i hmat plastickými obrázky. Má vaše dítko zvídavé oči i prstíky? Pak je tato knížka přesně pro něj. Nechte ho, ať si doslova sáhne do knihy – nyní k tomu má jedinečnou příležitost. Nápadité 3D ilustrace s krátkým rýmovaným textem zaujmou i nejmenší čtenáře. Leporelo pomáhá při osvojování prvních slov – zde konkrétně se děti učí protiklady jako velký/malý, uvnitř/venku –, rozvíjí představivost a stimuluje více smyslů najednou.

Chcete si přečíst knihu?Protiklady - Sáhni si do knihy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Protiklady - Sáhni si do knihy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY