Rakev bez nebožtíka

Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran | Dcparkrx.org

...aha, už svým názvem evokuje její obsah ... nebožtík - ABZ slovník českých synonym ... . Opět se potkáme s oblíbenou četnickou pátračkou, která řeší kriminální případy z I. republiky. Rakev bez nebožtíka. Ladislav Beran. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran. Nová kniha krimi povídek emeritního k ... Četnická pátračka: Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran ... ... . Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Příliš krátký provaz pro vraha,... Kniha: Rakev bez nebožtíka Autor: Ladislav Beran Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Příliš krátký provaz pro vraha, už svým názvem evokuje její obsah. Písek - Šavlemi a šampaňským pokřtili členové Četnické pátrací stanice Praha v knihkupectví Elim novou knihu krimi povídek Ladislava Berana nazvanou Rakev bez nebožtíka, kterou vydalo brněnské nakladatelství MOBA. Jde celkověo pětatřicátou knihu tohoto píseckého spisovatele a emeritního kriminalisty. Většina z nich jsou detektivky. Rakev bez nebožtíka Autor: Beran, Ladislav Nakladatel: MOBA EAN: 9788024380476 ISBN: 978-80-243-8047-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 12 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran: Krátky popis: Ve slevě produkt Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran od výrobce MOBA u nás najdete téměř zadarmo od 224 Kč : Obvyklá cena: 199 Rakev bez nebožtíka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
5,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakev bez nebožtíka.pdf

POPIS

Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Příliš krátký provaz pro vraha, už svým názvem evokuje její obsah. Opět se potkáme s oblíbenou četnickou pátračkou, která řeší kriminální případy z I. republiky. Všechny příběhy autor vyhledal nejen v archivech, ale i v tehdejším dobovém tisku. Přečtěte si napínavé vyprávění o kriminalistických případech dob minulých, které vyšetřuje už známá sestava písecké pátračky se štábním kapitánem Votrubou a jeho podřízenými Hřebejkem, Čípem, Kubíkem a dalšími.

Chcete si přečíst knihu?Rakev bez nebožtíka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Rakev bez nebožtíka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY