Organizace znalostí: klíčová témata

Organizace znalostí: klíčová témata - Helena Kučerová | Dcparkrx.org

...tupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Organizace znalostí: klíčová témata - Bulletin SKIP ... . ... E-kniha: Organizace znalostí: klíčová témata (Helena Kučerová). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Organizace znalostí: klíčová témata od Helena Kučerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR > Organizace znalostí: klíčová témata-11% sleva. Kniha: Organizace znalostí: klíčová témata Autor: Helen ... Organizace znalostí: klíčová témata - Helena Kučerová ... ... . 33 prodejen po celé ČR > Organizace znalostí: klíčová témata-11% sleva. Kniha: Organizace znalostí: klíčová témata Autor: Helena Kučerov á. Za informační zdroje, jak nazýváme zaznamenané znalosti, už zdaleka nejsou považovány jen sbírky knihoven a archivů. ... E-kniha: Organizace znalostí: klíčová témata - Helena Kučerová ... Právě na tyto otázky se snaží odpovědět předkládaná monografie. (klíčová témata) Předmětná hesla organizace informací ... Organizace znalostí: klíčová témata / Helena Kučerová. Stručná anotace: Je organizace znalostí vůbec možná? Neboli - lze uspořádat něco, co vzniká zcela spontánně? Nelze-li ovlivnit proces vytvoření znalosti, jaká je šance, že se podaří zorganizovat jeho produkty? A pokud je organizace znalostí možná, je i nutná? Organizace znalostí - Klíčová témata - Kučerová Helena - Za informační zdroje, jak nazýváme zaznamenané znalosti, už zdaleka nejsou považovány jen sbírky knihoven a archivů. Patří k nim i znalostní báze, bibliografické databáze, autoritní báze, tezau © 2016-2020 Národní knihovna České republiky - Knihovnický institut Organizace znalostí: klíčová témata. Praha: Univerzita Karlova, nakladatelství Karolinum, 2017. 269 s. ISBN 978-80-246-3587-3. Nakladatelství Karolinum vydalo koncem roku 2017 publikaci PhDr. Heleny Kučerové Organizace znalostí: klíčová témata. Kniha je rozdělena do pěti kapitol. Každá kapitola má úvodní část a část ... Organizace znalostí - Klíčová témata - Helena Kučerová. Za informační zdroje, jak nazýváme zaznamenané znal...

INFORMACE

AUTOR
Helena Kučerová
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Organizace znalostí: klíčová témata.pdf

POPIS

Za informační zdroje, jak nazýváme zaznamenané znalosti, už zdaleka nejsou považovány jen sbírky knihoven a archivů. Patří k nim i znalostní báze, bibliografické databáze, autoritní báze, tezaury a další pomůcky k vyhledávání, e-knihy, elektronické časopisy, emailové archivy, dokumenty vygenerované pomocí kancelářských balíků, záznamy v transakčních databázích a datových skladech podnikových informačních systémů či studijních informačních systémů a četné další zdroje. V souvislosti s tím vyvstává řada otázek: Je organizace znalostí vůbec možná? Neboli – lze uspořádat něco, co vzniká zcela spontánně? Nelze-li ovlivnit proces vytvoření znalosti, jaká je šance, že se podaří zorganizovat jeho produkty? A pokud je organizace znalostí možná, je i nutná? Tedy – je vůbec v éře Googlu třeba organizovat informace (resp. jejich zdroje)? A pokud ano, je možné vytvořit pro tuto specializovanou činnost obecnou teorii? Právě na tyto otázky se snaží odpovědět předkládaná monografie.

Chcete si přečíst knihu?Organizace znalostí: klíčová témata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Kučerová. Číst Organizace znalostí: klíčová témata Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY